Polsko-włoskie smaki wprost z grilla - Kaszanka biała z bazylią i pomidorami z linii Grill marki Nove

Autor:
Drukuj artykuł

Grillowanie w gronie najbliższych spokojnie można nazwać jednym z ulubionych sposobów Polaków na spędzanie wolnego czasu w ciepłe dni. Gdy temperatura za oknem przekroczy 20 stopni chętnie wyciągamy grilla, marynowane mięso, kiełbaski i delektujemy się ich smakiem pod błękitnym niebem. Nowa linia produktów Grill marki Nove to doskonały sposób nie tylko na pyszne, ale również pełnowartościowe grillowane smakołyki. Kaszanka biała z bazylią i pomidorami spełni oczekiwania najbardziej wymagających podniebień.

Na co dzień i od święta

Letnie weekendy, najchętniej te przedłużone - to wtedy najczęściej na myśl przychodzi jedno słowo: grill. Grillujemy gdzie tylko się da - w przydomowym ogródku, na tarasie, nad jeziorem, w parku, nad rzeką, na działce. Miejsce zależy właściwie tylko od naszych możliwości. Czasem to także sposób na urozmaicenie obiadowego menu. Najczęściej jednak to przepis na udanie spędzony czas w gronie najbliższych, przyjaciół, znajomych. Na ruszcie króluje karkówka, kiełbasa, kaszanka, coraz częściej też kurczak. Nie brakuje jednak również ryb czy warzyw - te ostatnie mogą pełnić rolę tak głównego dania, jak i smacznego dodatku. Do tego świeży chleb, kolorowe sałatki, intensywne w smaku sosy i orzeźwiające napoje. Jeśli tylko pogoda dopisze - takie popołudnie można uznać za idealne. Jednak z czasem tradycyjne menu może się znudzić. Na szczęście jest na to rada. Producent mięsnych przysmaków, marka Nove, wprowadziła na rynek nową linię produktów przeznaczonych specjalnie na grilla. Prawdziwy rarytas wśród nich stanowi kaszanka biała z bazylią i pomidorami. Intrygujący mariaż składników tworzy zupełnie nowe doznania smakowe. To jak połączenie polskich tradycji z dodatkami tak charakterystycznymi dla włoskiej kuchni. Aromatyczna bazylia to w tym kraju nieodzowna towarzyszka wszelkich pomidorowych potraw. W zestawieniu z soczystą kaszanką tworzy bukiet oryginalny, niezwykle efektowny i wykwintny. Kaszanka biała z bazylią i pomidorami marki Nove będzie stanowiła prawdziwą ozdobę i główny punkt programu w grillowym menu.


Smacznie i oryginalnie

Nierzadko słyszeć można głosy przestrzegające przed zakupem produktów wyraźnie oznaczonych jako te z przeznaczeniem na grilla. Czasem mówi się, że nie zawierają one pełnowartościowego, zdrowego mięsa - bez sztucznych dodatków. Na szczęście szczegółowo opisane etykiety pozwalają rozwiać wszelkie wątpliwości. Doskonałym przykładem są produkty na grilla marki Nove. Są one w pełni wolne od MOM, czyli mięsa oddzielonego mechanicznie. Nie znajdziemy w nich również sztucznych barwników czy glutaminianu sodu, za to nasze podniebienie cieszyć będzie w 100% mięso wieprzowe. Jeśli będziemy chcieli dodatkowo podkreślić smak kaszanki białej z bazylią i pomidorami - nic prostszego! Do każdej paczki, które oferowane są w gramaturze 600g, dołączany jest gratis ketchup oraz musztarda firmy Develey. Z produktami marki Nove stworzyć możemy niemal całe grillowe menu - w tej linii, oprócz kaszanki białej z bazylią i pomidorami, znajdziemy także kaszankę gryczaną, jęczmienną, kiełbasę śląską z serem gouda oraz jej klasyczną wersję. Produkty Nove to naturalny wybór na grilla!

Sezon grillowy, mimo dosyć kapryśnej i niestabilnej pogody, rozkręcił się już na dobre. Sklepowe półki uginają się od mięsnych propozycji - zarówno tych tradycyjnych, jak i rzadziej spotykanych. Produkty marki Nove, w tym kaszanka biała z bazylią i pomidorami, to najlepszy pomysł na urozmaicenie grillowego menu czy wręcz zmianę starych przyzwyczajeń. To produkty nie tylko smaczne - dzięki oryginalnej kompozycji składników - ale w pierwszej kolejności pełnowartościowe - bez sztucznych dodatków i tylko z mięsa najwyższej jakości. To przepis na grillowanie po Novemu!

Kaszanka biała z bazylią i pomidorami z linii Grill marki Nove

Masa netto: 600 g
Cena brutto: 6,99 - 7,99
Gratis: Ketchup i musztarda Develey dodawane do każdej paczki

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o. są częścią grupy Tican z siedzibą w Danii. Nove to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty EFSIS, BRC, IFS i QI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje stały Nadzów Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, określającego bezglutenową żywność. W skład linii Natura wchodzą szynka zrazowa, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska, parówki, schab, szynka zrazowa z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, w Tesco, Makro, Almie.