Tropiki zamknięte w puszce - owocowe nowości od marki Dole

Autor:
Drukuj artykuł

Słodkie i soczyste owoce o egzotycznym aromacie niezmiennie kojarzą się z upragnionym czasem wakacyjnego wypoczynku i skąpaną w słońcu plażą. Dla amatorów wyjątkowych smaków z niecierpliwością wyczekujących letnich upałów marka Dole stworzyła specjały, oparte na wyjątkowej odmianie ananasa - kajen, które zawierają jedynie naturalny cukier z owoców. W skład linii wchodzą nie tylko tradycyjne plastry i kawałki ananasa w soku, ale również wyrafinowane kompozycje o smaku pinacolady, mix śniadaniowy z mandarynką oraz koktajl owocowy z papają i gujawą.


Skarbnica zdrowia

Charakterystyczny smak ananasa nie od dzisiaj stanowi harmonijne uzupełnienie wielu zarówno tradycyjnych, jak i bardziej urozmaiconych posiłków. Dodając ten egzotyczny owoc do różnego typu ciast, deserów i dań słonych warto zwrócić uwagę nie tyko na jego oryginalne walory aromatyczne, ale również na bogactwo witamin i składników odżywczych, które kryją się w jego słodkim i soczystym miąższu. Ananas słynie przede wszystkim ze swoich właściwości oczyszczających, które powodują, że z łatwością pozbędziemy się z organizmu niepożądanych toksyn. Dodatkowo, wysoka zawartość błonnika sprawi, że szybciej zrzucimy zbędne kilogramy. W aromatycznych owocach ananasa znajdziemy także wiele witamin, takich jak: A, B1, B2, B6, PP, C, kwas foliowy, mangan oraz enzym proteolityczny - bromelainę, która ułatwia trawienie białek, co szczególnie doceniają osoby będące na diecie. Ponadto, bromelaina ma inne istotne właściwości - działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, zapobiega tworzeniu się zakrzepów, wspomaga gojenie ran i oparzeń. Zalecana jest również przy alergiach i chorobach dróg oddechowych, gdyż redukuje m.in. kaszel, katar, obrzęki nosa.

Ananasowe spécialité de la maison

Dzięki dostępności różnorodnych produktów z całego świata inspirowane tropikami desery przestają się kojarzyć jedynie z wykwintnymi restauracjami i coraz częściej pojawiają się w naszym menu. Nowa linia marki Dole, której głównym składnikiem jest złocisty ananas, pozwoli stworzyć szybkie i łatwe przysmaki, dzięki którym zaskoczymy bliskich kulinarnymi umiejętnościami. Korzyści płynące z urozmaicania słodkich przepisów egzotycznym owocem wiążą się przede wszystkim z oryginalnymi walorami smakowymi, które, w przypadku plastrów i kawałków ananasa w puszcze marki Dole, są wyjątkowo intensywne ze względu na wykorzystanie pochodzącej z Filipin bardzo słodkiej odmiany- kajen. Dzięki najnowszym produktom marki Dole, obowiązkowe trzecie danie, jakim jest deser, może stać się nie tylko smaczne, ale również o wiele zdrowsze - ananasowe specjały zawierają bowiem tylko naturalny cukier z owoców i nie są sztucznie dosładzane.

W naszej strefie klimatycznej rzadko można kupić ananasy o bogatym i dojrzałym smaku. Alternatywą jest najnowsza linia produktów w puszkach marki Dole, która pozwoli przez cały rok w pełni cieszyć się wyjątkowym aromatem egzotycznych owoców.

Produkty marki DOLE:


Plastry ananasa w soku
Dostępne gramatury: 567g, 227g
Cena brutto 567g: 8,79 zł
Cena brutto 227g: 4,59 zł


Kawałki ananasa w soku
Dostępne gramatury: 227g, 567g, 2x113g
Cena brutto 227 g: 4,59 zł
Cena brutto 567g: 8,79 zł
Cena brutto 2x113g: 6,59 zł


Pina colada
Dostępne gramatury: 227g, 2x113g, 432g
Cena brutto 227 g: 4,59 zł
Cena brutto 2x113 g: 6,59 zł
Cena brutto 432 g: 7,89 zł


Mix śniadaniowy
Dostępne gramatury: 227g, 2x113g, 432g
Cena brutto 227 g: 4,59 zł
Cena brutto 2x113 g: 6,59 zł
Cena brutto 432 g: 7,89 zł


Koktajl owocowy
Dostępne gramatury: 2x113g, 432g
Cena brutto 2x113g: 6,59 zł
Cena brutto 432g: 7,89 zł


Firma VOG Polska Sp. z o.o. powstała w 1994 roku, początkowo pod nazwą KRESTO- Polska. W 1999 pozyskała nowego właściciela VOG AG-austriackie przedsiębiorstwo z centralno-europejską kompetencją, własnymi spółkami w 7 krajach, doświadczeniem w produkcji win i oleju jadalnego, jak również w imporcie oraz w handlu produktami spożywczymi i przemysłowymi. Przedsiębiorstwo VOG Polska Sp. z o.o. spełnia również wymagania International Food Standard ( IFS) na poziomie wyższym. Certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość produktów.


VOG Polska Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 8
96-100 Skierniewice
www.vog.pl