AKCJA- USUWAMY PRZEBARWIENIA

Autor:
Drukuj artykuł

Nowością w serii Pharmaceris W jest DEPIGMENTACYJNE SERUM na przebarwienia - ACIPEEL 3x.
Działanie serum oparte jest na trzypoziomowym działaniu rozjaśniającym przebarwienia.
1. Dzięki aktywności 3 kwasów (cytrynowego, salicylowego i migdałowego) zostaje złuszczona powierzchniowa warstwa zrogowaciałego naskórka.
2. Kwas migdałowy i cytrynowy, przez umiejętność wnikania w głąb skóry, złuszczają kolejne poziomy wielowarstwowego naskórka, pobudzając go tym samym do odnowy.
3. Witamina C wraz z kwasem migdałowym hamują proces melanogenezy w melanocytach poprzez inhibicję aktywności enzymatycznej tyrozynazy, co ma na celu unormowanie produkcji barwnika, spowolnienie jego transportu na powierzchnię skory i zapobieżenie powstawaniu nowych przebarwień. Witamina C dodatkowo wzmaga syntezę kolagenu, głównego białka podporowego skóry, dzięki czemu odzyskuje ona elastyczność i odpowiednie nawilżenie.
DEPIGMENTACYJNE SERUM na przebarwenia - ACIPEEL 3x stosuje się na noc. Polecane jest do cery wrażliwej i problemowej, z nierówną pigmentacja (plamy posłoneczne, ostuda, plamy starcze, przebarwienia potrądzikowe, pociążowe, pozapalne), niezależnie od wieku.
Najlepsze efekty daje równoczesne stosowanie: TRÓJAKTYWNEGO KREMU WYBIELAJĄCY- ALBUCIN - do twarzy na dzień SPF 50+ oraz Intensywnego kremu wybielającego ALBUCIN-INTENSIVE do twarzy na noc.
42,90 zł/30 ml