Perła wśród czekolad - Toblerone Fruit&Nut

Autor:
Drukuj artykuł

Nie od dziś wiadomo, że Szwajcarzy produkują czekolady najwyższej jakości, pełne smaku i aromatu, które są pragnieniem wszystkich miłośników słodyczy. Toblerone to marka, której nie trzeba przedstawiać. Jest symbolem szwajcarskich czekolad wysokiej jakości o ponad stuletniej tradycji. Jej jakość i smak doceniają smakosze na całym świecie. Toblerone Fruit&Nut - wyborna słodycz stworzona na bazie klasycznej, delikatnej czekolady Toblerone, nadziana została aromatycznymi rodzynkami. Jak każdy szwajcarski smakołyk, wyprodukowana jest ze składników najwyższej jakości. Kremowe alpejskie mleko, miód, posiekane migdały i nugat z Montelimar - ta harmonijna mieszanka tworzy kwintesencję unikalnego smaku czekolad Toblerone. Wersja Fruit&Nut z dodatkiem rodzynek świetnie komponuje się ze smakami świąt, a bakalie to przecież nieodłączny składnik bożonarodzeniowych wypieków. Taka czekolada idealnie sprawdzi się więc jako wyśmienity, świąteczny upominek, który będzie miłą niespodzianką zarówno dla młodszych, jak i starszych wielbicieli łakoci. Ponadto, efektowanie opakowanie czekolady Fruit&Nut sprawia, iż nie wymaga ona dodatkowej oprawy.

Charakterystyczny, trójkątny kształt czekolad Toblerone inspirowany jest znanym szczytem szwajcarskich Alp - Matterhorn. Dzięki niemu, możemy w łatwy sposób podzielić się smakołykiem z najbliższymi i wspólnie rozkoszować się cudownym smakiem tradycyjnej, szwajcarskiej czekolady podczas rodzinnych, świątecznych dni.

Po więcej informacji i inspirujących przepisów zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl
oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy. Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand?Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Corny i Schwartau.

Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Jana III Sobieskiego 98

62-030 Luboń k. Poznania

tel. (61) 810 60 90
fax (61) 810 50 62

office@indexfood.pl

www.indexfood.pl