Pomysł na prezent idealny!

Autor: Aleksandra Szczodrak
Drukuj artykuł

Znalezienie oryginalnego i funkcjonalnego prezentu dla dziecka to naprawdę trudne zadanie. W dzisiejszych czasach w sklepach z zabawkami znaleźć można w zasadzie wszystko. Ale co wybrać, żeby dziecko było szczęśliwe, a jednocześnie żeby był to prezent, który będzie praktyczny? Włoska firma Cogio proponuje rozwiązanie: rowerek biegowy i skuter śnieżny dwa w jednym!

Oryginalny produkt włoskiej marki COGIO z serii KIDS to ewenement na skalę światową. Producent jako jedyny stworzył i opatentował rowerek biegowy, który przy pomocy załączonych podzespołów bardzo łatwo można zmienić we wspaniały skuter śnieżny. Oznacza to, że dziecko będzie mogło korzystać z niego przez cały rok.

Jest to najlżejszy tego typu produkt na rynku - waży zaledwie 2,6 kg. Jazda na rowerku i skuterze doskonali i rozwija koordynację ruchową dziecka. Jest to też świetny pretekst do zabawy na świeżym powietrzu. Wygodne siodełko wyprofilowane dla najmłodszych sprawia, że nawet po kilku godzinach zabawy dziecko nie będzie odczuwało dyskomfortu.

Produkt dzięki swoim uniwersalnym wymiarom idealnie nadaje się dla dzieci w wieku 2 - 5 lat. Jednak praktycznie nawet 18 miesięczne maleństwa mogą zaczynać przygodę z rowerkiem.
Kółka rowerowe wykonane są z bardzo wytrzymałej i idealnie tłumiącej drgania pianki EVA. W przeciwieństwie do pompowanych kół - ważą kilka razy mniej i nie można ich przebić oraz nie trzeba się martwić o odpowiednie ciśnienie w oponach. Każdy rowerek został wyposażony w specjalny zestaw adaptacyjny. Po zdjęciu kół można założyć w ich miejsce specjalne płozy. Przednia płoza jest węższa, tylna szersza, dzięki czemu dziecku łatwiej będzie utrzymać równowagę na śniegu.

Rowerek biegowy i skuter śnieżny 2 w 1 kupić można u dystrybutora, w sklepie BEMISIE. Dostępny w trzech kolorach: zielonym, różowym i niebieskim.
Cena: 139 zł / bemisie.istore.pl

WYMIARY, DANE TECHNICZNE:
Wysokość minimalna siodełka: 29 cm
Wysokość maksymalna siodełka: 41 cm
Minimalna wysokość kierownicy: 49 cm
Maksymalna wysokość kierownicy: 59 cm
Szerokość kierownicy: 36,5 cm
Średnica kół: 28 cm
Waga rowerka z kołami: 2,62 kg