Plastry COMPEED, czyli karnawał na wysokości

Autor:
Drukuj artykuł


Im są wyższe, tym lepiej. Zwłaszcza w karnawale. O czym mowa? Oczywiście o naszych ukochanych szpilkach. Buty na wysokim obcasie to "must have" na balu i każdej karnawałowej imprezie. Niestety, najczęściej po kilku godzinach na parkiecie, zaczynają uwierać i uciskać stopy. Dzięki plastrom COMPEED? nawet w najwyższych szpilkach przetańczysz całą noc.
Szpilki dodają nam stylu, seksapilu, kobiecości i pewności siebie. Poza tym optycznie wysmuklają nogi
i sylwetkę. Kolekcjonujemy je i kochamy, ale chodząc w nich, z czasem? zaczynamy odczuwać dyskomfort. Bolą nas stopy, pojawiają się pęcherze i otarcia. Jest na to sposób! Plastry COMPEED?.

Moda i wygoda
Nawet najpiękniejsza kreacja od topowego projektanta nie będzie wyglądała efektownie,
gdy na naszych stopach nie będzie pięknych szpilek. Zwłaszcza w karnawale, gdy wszystkie liczymy
na tytuł królowej balu. Dlatego do torebki, oprócz niezbędnych kosmetyków, wrzuć plastry COMPEED?. Dzięki nim nawet w bardzo wysokich szpilkach, twoje stopy będą miały zapewniony komfort. Jeśli jesteś fanką mody, wybierz plastry z limitowanej edycji w opakowaniu zaprojektowanym przez Jordiego Labanda - światowej sławy ilustratora mody, którego prace były publikowane w magazynach, takich jak: "Vogue", "Elle", "Marie Claire". Wodoodporne i niemal niewidoczne plastry przyniosą natychmiastową ulgę w bólu, ochronią uszkodzoną skórę przed zanieczyszczeniem, a dodatkowo będą stylowym dodatkiem w damskiej kopertówce.

S.O.S aloes!
W awaryjnej sytuacji, przed balem lub też po, niezastąpione będą kojące plastry przeciw pęcherzom
z Aloe Vera. Dzięki technologii hydrokoloidowej COMPEED? oraz zastosowaniu słynącego
z właściwości kojących i nawilżających aloesu, plastry przynoszą natychmiastową ulgę w piekącym bólu spowodowanym otarciami, chronią skórę oraz nie dopuszczają do powstania pęcherza.
Te niezwykle wygodne i cienkie plastry można stosować na każdą część stopy.

Pełen komfort
W ofercie COMPEED? obok plastrów na pęcherze w opakowaniu zaprojektowanym przez Jordiego Labanda oraz kojących plastrów przeciw pęcherzom z Aloe Vera, można znaleźć produkty, które przyniosą komfort naszym stopom w każdej sytuacji. W karnawale niezwykle przydatne będą plastry: na zrogowacenia, ochronne na odciski, aktywne plastry na odciski z kwasem salicylowym, plastry nawilżające oraz na halluksy, a także sztyft przeciw pęcherzom.