Express Yourself JOKO - maskara do zadań specjalnych

Autor:
Drukuj artykuł

Każda kobieta lubi przyciągać uwagę. Uwodzicielskie spojrzenie rzucone spod perfekcyjnie wytuszowanych rzęs potrafi zdziałać cuda. Współcześnie od maskary wymagamy coraz więcej.
Ma nie tylko podkreślać, wydłużać i podkręcać rzęsy, ale także zadbać o ich kondycję i je pielęgnować. Oczekujemy też, że będą miały jak najbardziej naturalny skład.
Wydłużone, pogrubione i podkręcone rzęsy mogą być naszą wizytówką. Pragniemy podkreślać ich urodę, ale też chcemy by były mocne i zdrowe. Wychodząca naprzeciw tym oczekiwaniom, marka JOKO wprowadza dwie nowe maskary - pogrubiającą i podkręcającą z serii Express Yourself, które spełnią marzenie o pięknych, a jednocześnie zdrowych rzęsach.
Maskary Express Yourself zawierają składniki naturalne, takie jak: wosk pszczeli, wosk Carnauba, pantenol, gliceryna i hydrolizowany jedwab , dzięki którym rzęsy będą lśniące, sprężyste i mocne.
Maskara Express Yourself podkręcająca perfekcyjnie rozdziela i podkręca rzęsy, unosząc je od nasady. A jej specjalnie wyprofilowana szczoteczka idealnie rozczesuje każdy włosek i równomiernie pokrywa właściwą ilością koloru. Dobrze sprawdzi się wieczorem na wielkie wyjście.
Maskara Express Yourself pogrubiająca zapewni naturalny look na co dzień. Dzięki szczoteczce XXL z gęstym włosiem sprawia, że rzęsy stają się wydłużone i perfekcyjnie rozdzielone, a nawet wielokrotne nakładanie kosmetyku nie obciąża i nie skleja włosków.