Zestawy kosmetyków felicea - idealnym pomysłem na prezent

Autor:
Drukuj artykuł


felicea, nowa polska marka kolorowych kosmetyków naturalnych, która odbyła swój debiut 17 września, przygotowała dla swoich klientów niespodziankę. Do swojej stałej oferty marka dodała dwa wyjątkowe zestawy kosmetyków - za ich wybór i kompozycję kolorystyczną odpowiedzialna była Agnieszka Chełmońska, znana wizażystka i charakteryzatorka.

Kosmetyki felicea zostały stworzone z myślą o kobietach, które w codziennym makijażu stawiają na bezpieczeństwo oraz naturalny efekt. Produkty są odpowiednie dla kobiet w każdym wieku i o różnych typach skóry. Ponieważ marka stawia na transparentność, każdy kosmetyk ma podany szczegółowy skład. Jest to szczególnie istotne dla alergików i osób o bardzo wrażliwej i problematycznej skórze, które mogą każdorazowo upewnić się co do zawartości kosmetyku i bezpieczeństwa jego stosowania.

Wysoka jakość kosmetyków felicea, a także ich bogata oferta sprawiają, że są one doskonałym pomysłem prezent. Aby ułatwić wybór odpowiednich produktów, marka zaprosiła do współpracy znaną i cenioną wizażystkę - Agnieszkę Chełmońską, która skomponowała dwa świąteczne zestawy produktów. Każdy z nich tworzy samodzielny komplet kosmetyków, niezbędnych do przygotowania eleganckiego i efektownego makijażu. Chełmońska zadbała o to, aby zestawy zawierały kosmetyki wzajemnie się uzupełniające oraz współgrające kolorystycznie, które równocześnie będą pasowały kobietom o różnych typach urody.

Zestawy kosmetyków oraz wszystkie produkty dostępne są w sklepie internetowym pod adresem: www.felicea.pl.

Zestaw 1
Konturówka do ust (kolor 74), błyszczyk (kolor 33), korektor (odcień 42), oraz kredka do oczu (kolor 65). Cena: 79 zł

Zestaw 2
Konturówka do ust (kolor 71), błyszczyk (kolor 31), szminka (kolor 21), korektor (odcień 43) oraz kredka do oczu (kolor 65). Cena: 99 zł

***
O felicea:
felicea to pierwsza polska marka kolorowych kosmetyków naturalnych. W jej ofercie znajdują się: kredki do oczu, kredki do ust, korektory, cienie do powiek w kredce, błyszczyki, szminki oraz pomadki. W chwili obecnej marka ma w portfolio 30 produktów wytworzonych w 100% z naturalnych składników. felicea stawia na transparentność - każdy z kosmetyków posiada drobiazgowy opis składu, z wyszczególnieniem nawet najmniejszych ilości użytych komponentów. W ten sposób marka pragnie zapewnić swoim klientkom poczucie pełnego komfortu i bezpieczeństwa.

***
Agnieszka Chełmońska
Ukończyła z wyróżnieniem malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jest autorką makijaży do ponad 50 okładek polskich czasopism. Jako wizażysta i charakteryzator pracuje z modelkami i gwiazdami przy programach telewizyjnych (m.in. Miasto Kobiet w TVN Style, Kuba Wojewódzki, Taniec z Gwiazdami) oraz przy sesjach zdjęciowych do wielu czasopism. Od wielu lat pracuję przy pokazach mody i kampaniach reklamowych.
Od 2004 roku jest głównym wykładowcą wizażu, stylizacji fryzur oraz malarstwa w Szkole Wizażu i Charakteryzacji przy Warszawskiej Szkole Reklamy.