Rozkwitnij na wiosnę

Autor:
Drukuj artykuł

Wszyscy cieszymy się na nadejście cieplejszych miesięcy i, jak co roku, przygotowujemy do wiosny nie tylko nasze domy i ogrody, ale także samych siebie. W tym okresie towarzyszy nam szczególna dbałość o piękny wygląd. W zachowaniu zdrowej skóry, włosów i paznokci pomagają nie tylko prawidłowo skomponowane posiłki, ale także cenne składniki, zawarte w suplemencie diety Skrzypolen z biotyną firmy Oleofarm. Dzięki codziennej dawce ekstraktu ze skrzypu polnego, cynku i biotyny uroda ma szansę rozkwitnąć na długo przed nadejściem pierwszych słonecznych dni.

Do wiosny, gotowi, start!

Zimowe miesiące, poza przepiękną aurą, cechuje bardzo ograniczony dostęp do świeżych owoców i warzyw. Z tego też powodu codzienna dieta staje się znacznie uboższa w cenne dla zdrowia i urody mikro- i makroelementy, niż ma to miejsce wiosną i latem. Gdy za oknem wciąż panuje mróz warto zatroszczyć się o własny organizm staranniej komponując posiłki oraz przyjmując witaminy. Liczba dni dzielących nas od wiosny maleje, dlatego im szybciej zaczniemy dbać o linię i urodę, w tym lepszych nastrojach powitamy słoneczne miesiące. Należy pamiętać, że wiosna to nie tylko czas na wzmocnienie organizmu po zimie, ale i przygotowanie go do lata, kiedy to nasza skóra musi być szczególnie odporna na wysokie temperatury oraz promienie UV. Urozmaicony jadłospis wzbogacą dodatkowo suplementy diety, których zadaniem jest dostarczanie substancji kluczowych dla zdrowia i urody. Skrzypolenz biotyną firmy Oleofarm, bogaty w składniki, które pomagajązadbać o zdrowe włosy i skórę, stanie się naszą własną, domową kliniką urody.

Piękno i równowaga

Zrównoważona dieta oraz składniki obecne w Skrzypolnie z biotyną, wpływają pozytywnie nie tylko na wygląd zewnętrzny, ale przyczyniają się również do poprawy ogólnej kondycji organizmu. Zawarta w produkcie firmy Oleofarm biotyna pomaga zachować zdrowe włosy i skórę, wpływa na stan układu nerwowego, odpowiedzialnego m.in. za funkcje psychologiczne. Skrzyp polny dodatkowo sprzyja dobrej kondycji włosów. Cynk troszczy się o zdrowe kości, prawidłowy metabolizm węglowodanów, kwasów tłuszczowych i makroskładników odżywczych,a także wspomaga funkcje poznawcze.

Co ciekawe, w dziennej dawce Skrzypolnu z biotyną znajduje się tyle samo biotyny ile jest w ok. 28 żółtkach jaj albo w ok. 810 g orzechów włoskich oraz tyle samo cynku ile znajduje się w ok. 47 g małż lub w ok. 600 g chleba pełnoziarnistego.

Skrzypolen z biotyną firmy Oleofarm, dzięki zawartości składników zapewniających kompleksową troskę o piękny wygląd , stanie się idealnym uzupełnieniem diety przygotowującej nas na nadejście najbardziej wyczekiwanej pory roku.

Po więcej porad oraz podpowiedzi, jak zadbać o aktywność, urodę i dobre samopoczucie zapraszamy na https://www.facebook.com/oleofarmdlaurody

Suplementy diety dostępne są w aptekach oraz sklepie internetowym firmy Oleofarm www.oleofarm24.pl

Skrzypolen z biotyną, 48 kapsułek

Cena: 14,50 zł

Skrzypolen z biotyną, 72 kapsułki

Cena: 17,50 zł

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych, jak również zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Oleofarm posiada certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności wg EN-ISO 22000:2005, który pozwala zidentyfikować i wyeliminować potencjalne zagrożenia z punktu widzenia konsumenta

i ochrony jego zdrowia. System ten umożliwia kontrolę prawidłowości przebiegu całego procesu produkcyjnego - od momentu przyjęcia surowców aż do uzyskania wyrobu gotowego - dając konsumentowi bezpieczny produkt.

Oleofarm Sp. z o.o.

ul. Mokronoska 8

52-407 Wrocław

tel. 48 71 316 94 95

tel: 48 71 721 35 57

e-mail: info@oleofarm.com.pl

www.oleofarm.pl

www.oleofarm24.pl