Piękno płynące z natury

Autor:
Drukuj artykuł

Szczególnie dopracowana dieta jest czynnikiem wpływającym nie tylko na nasze zdrowie i samopoczucie, ale także na to jak wyglądamy. Aby cieszyć się nienagannym zdrowiem i urodą powinniśmy prowadzić zbilansowaną dietę, która dostarcza wszystkich niezbędnych witamin oraz mikroelementów do naszego organizmu. Szczególny wpływ na stan skóry ma jej odpowiednie nawodnienie, za co w głównej mierze jest odpowiedzialny"cement międzykomórkowy".W jego skład wchodzą ceramidy, sterole oraz kwasy omega-6: kwas linolowy (LA) i kwas gamma-linolenowy (GLA). Wiesiołek OleoVitum firmy Oleofarm, charakteryzuje się wysoką zawartością właśnie tych tłuszczów wielonienasyconych.

Troskliwy wiesiołek

Wieki temu wiesiołek zasłynął jako skuteczne i łatwo dostępne remedium na rany i skaleczenia. Obecnie jednak wartość jego jest znacznie wyższa. Kluczem do poznanianiezwykłych właściwości wiesiołka, było odkrycie, że jego nasiona składają się z cennych związków chemicznych.Są to przede wszystkim wielonie-nasycone kwasy tłuszczowe z grupy omega-6, takie jak kwas linolowy (LA) oraz gamma-linolenowy(GLA). Wiesiołek OleoVitumto tłoczony na zimno olej z nasion wiesiołka bogaty w tłuszcze nienasycone. Zastępowaniew diecie tłuszczów nasyconych nienasyconymijest pomocne w utrzymaniu odpowiedniego poziomu cholesterolu we krwi.Bardziej świadome komponowanie codziennego menu to nie tylko poprawa stanu zdrowia, ale również zmiany, które bardzo szybko można zaobserwować na zewnątrz, bowiem dieta bogata w kwasy wielonienasycone, to tzw. "dieta piękna".

Eliksir piękna

Kondycja naszego organizmu w dużej mierze zależy od tego, co jemy. Dlatego też naturalną konsekwencją zdrowej diety jest piękny wygląd. Niemniej aby cieszyć się zdrową i jędrną skórą, nie wystarczy starannie skomponowane menu, bogate w witaminy A, E, C i B2. Konieczne jest odpowiednie jej nawilżenie. Skutkiem niedoboru wody mogą być zaburzenia procesu odnowy naskórka, co może objawiać się szorstkością, pęknięciami i nadmiernym rogowaceniem. Utrata wody przez warstwę rogową może prowadzić do odwodnienia głębszych warstw ido utraty jędrności, elastyczności i miękkości skóry, a w konsekwencji do powstania zmarszczek.

Codzienna dawka zdrowia i urody na pewno zaowocuje poprawą samopoczucia. Dlatego warto jak najszybciej skorzystać z dobrodziejstw natury i systematycznie spożywać olej z Wiesiołka, wchodzący w skład suplementu diety Wiesiołek Oleovitum firmy Oleofarm.

Dostarczenie kwasów gamma linolenowego (GLA)oraz linolowego (LA)w codziennej diecie jest niezwykle ważne. Niestety w przeciętnym jadłospisie dominują produkty bogate w nasycone kwasy tłuszczowe. Najbogatszym źródłem LA i GLAsąnatomiast oleje z wiesiołka oraz z ogórecznika.Ogórecznik OleoVitum od firmy Oleofarm można nabyć w postaci zimnotłoczonego oleju w buteleczce. WiesiołekOleoVitum sprzedawany jestzarówno w formie płynnej jak i wpostaci wygodnych kapsułek.

Po więcej porad oraz podpowiedzi, jak zadbać o aktywność, urodę i dobre samopoczucie zapraszamy na https://www.facebook.com/oleofarmdlaurody

Olej oraz kapsułki Wiesiołek OleoVitum firmy Oleofarm dostępne są w aptekach oraz sklepie internetowym firmy Oleofarm www.oleofarm24.pl

Wiesiołek OleoVitum firmy Oleofarm, 100 ml

Cena Oleofarm24: 19,00 zł

Wiesiołek OleoVitum firmy Oleofarm,72 kapsułki Liquid ProtectCaps.

Cena Oleofarm24: 17,50zł

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych, jak również zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Oleofarm posiada certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności wg EN-ISO 22000:2005, który pozwala zidentyfikować i wyeliminować potencjalne zagrożenia z punktu widzenia konsumenta i ochrony jego zdrowia. System ten umożliwia kontrolę prawidłowości przebiegu całego procesu produkcyjnego - od momentu przyjęcia surowców aż do uzyskania wyrobu gotowego - dając konsumentowi bezpieczny produkt.

Oleofarm Sp. z o.o.

ul. Mokronoska 8

52-407 Wrocław

tel. 48 71 316 94 95

tel: 48 71 721 35 57

e-mail: info@oleofarm.com.pl

www.oleofarm.pl

www.oleofarm24.pl