ROSY COLLECTION- nowe kolory Dr Irena Eris PROVOKE

Autor: Bądź piękna
Drukuj artykuł

<b>To będzie piękny czas. Makijaż przybierze tonację różu w hipnotyzującym wręcz nasyceniu. Kolor - najpierw jakby zdjęty z bladych różanych pąków w kwitnącym ogrodzie - rozwija się i pokazuje wnętrze płatków. Uwodzi formą i pastelowymi barwami?</b>


Wszystko rozkwita.Koloryw tym sezoniesąświeże i wyraziste, jak barwy kwiatów w wiosenno-letnim słońcu, jak bukiety róż, czy peonii.Uwodzą różnorodnymi odcieniami i niezwykłą świeżością. Kuszą słodkim różem, tonem szampana i ciepłej moreli. Współgrają zarówno z jasną cerą, stanowiąc kontrapunkt dla jej bladego tła, ale też z pierwszą letnią opalenizną, rozkwitając wtedy morelowym kolorytem.
Nowe cienie i puder PROVOKE są absolutnie niebanalne: mogą być stosowane zarówno na powieki, jak i na policzki, skronie, a nawet? na usta. Nałożone na sucho - dadzą efekt subtelniejszy, na mokro - wzmocnią kolor. Mogą być aplikowane precyzyjnie - pędzlem, lub w formie plam kolorów nakładanych palcem.

ROSSETTE for EYE&CHEEK - to multifunkcyjny puder do oczu i na policzki, stworzony z kombinacji kolorów pasujących do każdego typu karnacji. Ciepła morela zapewnia blask, wyrazista fuksja - odświeża, mocny amarant dodaje chłodu potrzebnego w letnie dni. Razem tworzą trio doskonałe. I jeszcze kropka nad "i": mikroskopijne cząsteczki rozświetlające, które sprawiają, że cera zyskuje subtelnyblask.
79 zł

ROSY EYESHADOW 01 champagnerose -pastelowy cień do oczu i kości policzkowych. Nałożony na powieki, stworzy subtelny makijaż oka. Zastosowany na policzki rozświetli cerę, dodając bladoróżowego blasku karnacji i jasnej, i ciemnej.
69 zł

ROSY EYESHADOW 02 tearose - może posłużyć i jako róż, i jako kolor na powiece. Zaaplikowany jako cień zapewnia makijaż nude, nałożony na kości policzkowepodkreśli i wymodeluje twarz, doda blasku i świeżości. Może być stosowany na sucho dla delikatnego metalicznego wykończenia lub na mokro, by uzyskać intensywny kolor i połysk.
69 zł

www.DrIrenaEris.com