Pilniki i lusterka ELENPIPE MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS

Autor:
Drukuj artykuł


Szukasz pomysłu na prezent?

Firma Elenpipe oprócz akcesorii do paznokci gł. kryształowych pilników posiada również w swojej ofercie wysokiej jakości metalowe lusterka kosmetyczne z SWAROVSKI ELEMENTS, które są ciekawym pomysłem na elegancki prezent dla wyjątkowej kobiety.

Marka Swarovski, sprzedaje produkty ze szkła ołowiowego zwanego szkłem kryształowym (lub potocznie "kryształem"). Kryształ jest kamieniem szlachetnym, który doskonale współgra ze światłem i daje niesamowite efekty, dodając naszym lusterkom i pilniczkom szyku i blasku.
Lustereczka są kompaktowe z zwierciadłem normalnym i powiększającym o średnicy 7 cm, idealnie mieszczą się w torebce i są niezwykle przydatne podczas wykonywania lub poprawiania makijażu, dołączona do nich sakiewka poprawia komfort ich noszenia a szeroki wybór i wyszukane wzornictwo zaspokoją gusta każdej kobiety.
Jeśli chcemy ofiarować coś naprawdę wyjątkowego w szerokiej gamie kolorystycznej od koloru niebieskiego poprzez różowy, zielony, czerwony, szary aż po beżowy to nasza propozycja jest idealna jako ciekawy upominek, który sprawi kobiecie wiele radości.
Mamy przygotowane specjalne zestawy prezentowe, ładnie zapakowane.
Są nimi komplety lusterka i pilniczki do paznokci o długości 13 cm lub 9 cm, które na pewno okażą się przydatne w damskiej kosmetyczce a w zależności od dokonanego zakupu można otrzymać gratis w postaci dodatkowego pilnika.

Firma ELENPIPE sp. z o.o - jest bezpośrednim hurtowym dostawcą produkcji upominkowej oraz twórcą i producentem kolekcji made with SWAROVSKI ELEMENTS.

Nasza kolekcja składa się z :
- Lusterek kosmetycznych MADE WITH SWAROVSKI
ELEMENTS ;
- Pilników do paznokci ze szkła czeskiego wysadzane
kryształami SWAROVSKI ELEMENTS;
- Zestawów lusterek i pilników do paznokci MADE WITH
SWAROVSKI ELEMENTS;
- Zapalniczek wysadzanych kryształami SWAROVSKI
ELEMENTS;
- Cygarniczek z SWAROVSKI ELEMENTS ;
- Ramek na zdjęcia zdobionych SWAROVSKI ELEMENTS .

Więcej informacji o produktach na www.elenpipe-sw.com

Zobacz także:
Kryształowe czeskie pilniki Elenpipe z Swarovski Elements