Olejek do twarzy z retinolem - nowość KLAPP Cosmetics w linii A CLASSIC

Autor:
Drukuj artykuł

Olejek do twarzy z retinolem to doskonałej jakości kosmetyk do twarzy, który rozpieszcza skórę, a jednocześnie przeciwdziała jej starzeniu się. Bazę preparatu stanowią wyselekcjonowane olejki roślinne: jojoba, z pestek moreli, awokado, z kamelii japońskiej oraz skwalen, które dzięki szybkiej absorbcji sprawiają, że skóra jest aksamitnie gładka. Z kolei retinol (witamina A) to perfekcyjna i skuteczna broń anti-aging spowalniająca proces starzenia się skóry. Ten niezwykle cenny składnik aktywny charakteryzuje się wielokierunkowym i niezwykle korzystnym działaniem na skórę, m.in.: stymuluje syntezę kolagenu, redukuje głębokie zmarszczki, wygładza oraz wzmacnia struktury skóry. Retinol odpowiada za zwiększenie poziomu nawilżenia naskórka, naprawę uszkodzeń skóry na skutek promieniowania UV, a także redukcję przebarwień. Preparat jest bardzo wydajny, szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Posiada niepowtarzalny zapach.
Cena: ok. 285 zł

PROSTA I PRZYJEMNA APLIKACJA
Stosowanie Olejku do twarzy z retinolem jest uzależnione od indywidualnych preferencji. Preparat może być aplikowany bezpośrednio na oczyszczoną skórę twarzy jako baza pod krem dzienny lub nocny albo też zmieszany z jakimkolwiek kremem do pielęgnacji i w ten sposób stosowany na skórę. Użytkowanie olejku ułatwia funkcjonalny aplikator z pipetą.

Kosmetyki KLAPP Cosmetics dostępne są w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych na terenie całego kraju, a także na stronie http://www.klapp-cosmetics.pl