Ziarenka na zdrowie - Ryż Naturalny Brązowy marki Halina

Autor:
Drukuj artykuł

Cieszące się dużą popularnością produkty ekologiczne mogą na dłuższą metę skutecznie uszczuplić nie tylko sylwetkę, ale i zawartość naszego portfela. Znacznie bardziej wartościową, a także ekonomiczną alternatywą kosztownego menu stanie się Ryż Naturalny Brązowy marki Halina. Należąc do grona najcenniejszych zbóż świata podniesie jakość codziennych dań, zadba o wewnętrzną równowagę organizmu oraz pozwoli nam odkryć wyjątkowo smaczne i zdrowe oblicze najpopularniejszych potraw.

Ryż nad ryże

Ryż Naturalny Brązowy marki Halina w apetyczny sposób podniesie jakość codziennych dań. Poddany jedynie najbardziej niezbędnym procesom przetwarzania stanowi prawdziwą kwintesencję zdrowia
i smaku. W przypadku ryżu brązowego tuż po zbiorach usuwana jest tylko niejadalna, zewnętrzna łuska, tzw. plewa. W ten sposób powstaje ziarno o delikatnie brązowej barwie oraz orzechowym smaku, które cechuje się wysoką zawartością cennych składników odżywczych.

Dieta wprost z natury

Choć ryż brązowy najczęściej kojarzy się z kuchnią ekologiczną
i wegetariańską, to stanowi on doskonałe dopełnienie zróżnicowanych potraw. Dzięki niemu tradycyjne gołąbki, papryka faszerowana, czy zupa pomidorowa nabiorą nowego, pełniejszego smaku. Cenne ziarna Ryżu Naturalnego Brązowego marki Halina to również doskonałe źródło kulinarnych inspiracji z całego świata. Z jego pomocą możliwe stanie się wyczarowanie tak finezyjnych dań, jak pikantny kurczak w sosie tikka masala, paella z owocami morza, kofta indyjska w pomidorach oraz wegański pilaw z groszkiem, chili i fen kułem, a także deserów np.: z rodzynkami lub z owocami.

Wprowadzając do codziennej diety ziarna Ryżu Naturalnego Brązowego marki Halina zadbamy o wewnętrzną harmonię naszego organizmu, a także pozwolimy naszemu podniebieniu odkryć nieznane dotąd krainy smakowej przyjemności.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem cennych dla zdrowia produktów marki Halina zapraszamy na stronę www.halina.eu oraz na fanpage www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku.

Producent: "Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Foods Sp. k.
Produkt: Ryż Naturalny Brązowy marki Halina
Gramatura : 4x 100 g
Cena detaliczna: ok. 2,90 zł

Więcej informacji udziela:
Katarzyna Korek
FlyPR
tel. 71 349 74 65
katarzyna.korek@flypr.pl
-------------------------------------------------------------------------------------
Sawex Sp z o.o. był pierwszym w Polsce importerem ryżu w saszetkach do gotowania. W marcu 2009 roku ze struktur organizacyjnych spółki wyodrębniony został Departament spożywczy - Sawex Foods. W portfolio firmy znajdują się marki: Britta (ryż), Halina (ryż, kasza, fasola, groch, soczewica, płatki śniadaniowe), Sotto (ryż, kasza jęczmienna), Sugoi (ryż do sushi) oraz Twój Błonnik.

"Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Foods Sp. k. (dawniej Sawex Foods Sp. z o.o.)
ul. Wiertnicza 70
02-952 Warszawa, Polska
tel. : 022 651 79 04 do 07
fax.: 022 651 79 09
e-mail: sawex@sawexpl.com
-------------------------------------------------------------------------------------
"Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Foods Sp. k. (dawniej Sawex Foods Sp. z o.o.) był pierwszym w Polsce importerem ryżu w saszetkach do gotowania. W marcu 2009 roku ze struktur organizacyjnych spółki wyodrębniony został Departament spożywczy - Sawex Foods. W portfolio firmy znajdują się marki: Britta (ryż, Twój Błonnik), Halina (ryż, kasza, fasola, groch, soczewica, płatki śniadaniowe), Sotto (ryż, kasza jęczmienna), Sugoi (ryż do sushi).

"Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Foods Sp. k. (dawniej Sawex Foods Sp. z o.o.)
ul. Wiertnicza 70
02-952 Warszawa, Polska
tel. : 022 651 79 04 do 07
fax.: 022 651 79 09
e-mail: sawex@sawexpl.com