Nowość! Słodki smak dzieciństwa, czyli Dzień Dziecka z marką Czas na Herbatę

Autor:
Drukuj artykuł

Pierwszy czerwca to jedna z ulubionych dat wszystkich dzieci. To właśnie tego dnia maluchy są w centrum uwagi, dostają od najbliższych wspaniałe prezenty i mogą do woli rozkoszować się różnego rodzaju słodkościami. Specjalnie z myślą o najmłodszych smakoszach marka Czas na Herbatę przygotowała nową kompozycję herbacianą "Happy Kids", która zawiera w sobie nie tylko pyszne owoce, ale również uwielbiane przez dzieci żelki-misie.

Dzieciństwo to okres, który powinien kojarzyć się z beztroską, dobrą zabawą i przyjemnym smakiem różnego rodzaju łakoci. Z tego też względu dedykowana najmłodszym kompozycja marki Czas na Herbatę charakteryzuje się właśnie subtelną słodyczą i wyrazistym, owocowym aromatem. W skład herbatki "Happy Kids" wchodzą doskonale wyselekcjonowane, najwyższej jakości owoce z polskich ogrodów oraz egzotycznych krajów: papaja, mango, ananas, rodzynki, żurawina, porzeczka czarna, truskawka. Całość uzupełniona została przysmakiem, za którym przepadają dzieci - żelkowymi misiami. Ich obecność sprawia, że cały napój wyśmienicie smakuje i przy tym wygląda bardzo apetycznie. Warto dodać, że herbatka "Happy Kids" wymaga parzenia przez 8-10 minut, a po tym czasie można nie tylko delektować się aromatycznym napojem, ale również podjadać zawarte w nim owoce. Nie sposób oderwać naszych dzieci od takiej herbatki ale i starszym przypomni się słodkie dzieciństwo!

Herbatka "Happy Kids" to propozycja, którą Czas na Herbatę przygotował specjalnie z myślą o zbliżającym się Dniu Dziecka, jednak nie jest to jedyny produkt, który przypadnie do gustu najmłodszym. W ofercie sklepów znaleźć można także mleczne i deserowe czekolady pitne w wersji chocostick - wyjątkowej formie lizaka, który po zanurzeniu w gorącym mleku uwalnia pełnię smaku. Małych smakoszy, jak i ich rodziców, z pewnością skuszą również chrupiące owoce suszone "Puffins": wiśnie, ananas, miechunka, banany, jagody goji, a także jabłka, truskawka oraz ciemne winogrono.

Wszystkie produkty dostępne są online na www.czasnaherbate.net,
a także w ofercie stacjonarnych sklepów Czas na Herbatę.

Kompozycja owocowa "Happy Kids" marki Czas na Herbatę - nowość!
Cena: 27,90zł/100g

Chockostick z truskawskami, czekolada do picia (mleczna) marki Cortez Premium Chocolate
Cena: 9,90 zł/szt.

Chockostick z malinami, czekolada do picia (ciemna) marki Cortez Premium Chocolate
Cena: 9,90 zł/szt.

Owoce suszone marki Puffins
Cena: od 7,99 - 10,99 zł/szt

-------------------------------------------------------------------------------------
Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe. W składzie herbat znajdują się wyłącznie składniki naturalne najwyższej jakości.
Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (23 sklepy firmowe i 71 sklepów franchisowych) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net. Firma posiada również sklep w Hiszpanii.

Progressive Agata Szurlej
ul. Sosnowiecka 5
52-008 Wrocław
tel.: 71 340 04 23
e-mail: biuro@herbata.net
www.czasnaherbate.net