Najbardziej uniwersalne ziarenka w świecie - Ryż biały długoziarnisty marki Halina

Autor:
Drukuj artykuł

Najbardziej niezastąpione w kuchni są produkty, które zachwycają naturalnością, doskonałością oraz drzemiącym w nich potencjałem. Dlatego też Ryż biały długoziarnisty marki Halina to kultowy synonim smaku, jakości oraz nieograniczonych możliwości kulinarnych. Będąc zarówno pysznym, lekkim, jak i łagodnym dla układu pokarmowego przysmakiem stanowi on doskonałą bazę dla niezliczonych dań, zarówno słodkich, słonych, mięsnych, jak i wegetariańskich.

O smaku lekkości

Ryż to nie tylko jedno z najpopularniejszych zbóż świata, ale także bardzo znany i lubiany dodatek kulinarny. Najbardziej uniwersalną jego odmianą jest ta o wydłużonych, bardzo jasnych nasionach, gdyż uprawia się ją praktycznie na całym świecie - w Europie, Azji, na kontynencie amerykańskim oraz w odległej Australii. Łagodne w smaku jasne ziarna Ryżu białego długoziarnistego marki Halina pozwalają poszerzać horyzonty, dopełniając zarówno proste, jak i bardziej wyrafinowane dania.

Co ważne, ten śnieżnobiały, bogaty w błonnik przysmak to wyśmienity składnik diety osób, które z niezwykłą uwagą komponują codzienne menu. Jest nie tylko niskokaloryczny, ale i lekkostrawny, dzięki czemu jest bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych żołądków.

Klasyka na nowo

Możliwości, jakie pojawiają się w momencie, gdy sięgamy w kuchni po Ryż biały długoziarnisty marki Halina, są praktycznie nieograniczone. Inspirując się tradycyjnymi daniami możemy dzięki niemu stworzyć nowoczesne wersje naszych ulubionych potraw. Zupa pomidorowa zamieni się w pożywną gulaszową, jeśli zamiast makaronu wykorzystamy Ryż biały długoziarnisty marki Halina, a następnie doprawimy ją szczyptą pieprzu Cayenne, papryczkami chili oraz dorzucimy apetyczne mięsne kąski z polędwicy wieprzowej. By wyczarować niepowtarzalną, orientalną ucztę, klasyczne gołąbki z ryżem można dla urozmaicenia zawinąć w papier ryżowy, a następnie polać sosem słodko-kwaśnym, a do farszu dodać utarty imbir. Uwielbiany przez dzieci deser ryżowy nabierze z kolei nowego wyrazu, kiedy Ryż biały długoziarnisty marki Halina ugotujemy w wodzie z dodatkiem mleka kokosowego, a po ugotowaniu schłodzimy i ozdobimy mieszanką egzotycznych owoców, takich jak mango, lichi
i karambola.

Poszukując kulinarnej weny warto zwrócić się ku najbardziej znanym i wszechstronnym produktom, takim jak Ryż biały długoziarnisty marki Halina, który za sprawą kilku przemyślanych dodatków potrafi zaprezentować swoje zupełnie nowe oblicze.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem cennych dla zdrowia produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu oraz na https://www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku

Producent: "Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Foods Sp. k.
Produkt: Ryż biały długoziarnisty marki Halina
Gramatura : 4 x 100 g
Cena detaliczna: 2,49 zł

Producent: "Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Foods Sp. k.
Produkt: Ryż biały długoziarnisty marki Halina
Gramatura : 10 x 100 g
Cena detaliczna: 6,19 zł

Więcej informacji udziela:
Katarzyna Korek
FlyPR
(+48) 730 121 885
(+48) 533 790 909
katarzyna.korek@flypr.pl

-------------------------------------------------------------------------------------Sawex Sp z o.o. był pierwszym w Polsce importerem ryżu w saszetkach do gotowania. W marcu 2009 roku ze struktur organizacyjnych spółki wyodrębniony został Departament spożywczy - Sawex Foods. W portfolio firmy znajdują się marki: Britta (ryż), Halina (ryż, kasza, fasola, groch, soczewica, płatki śniadaniowe), Sotto (ryż, kasza jęczmienna), Sugoi (ryż do sushi) oraz Twój Błonnik.

"Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Foods Sp. k. (dawniej Sawex Foods Sp. z o.o.)
ul. Wiertnicza 70
02-952 Warszawa, Polska
tel. : 022 651 79 04 do 07
fax.: 022 651 79 09
e-mail: sawex@sawexpl.com