Lampy solarne - światło w ogrodzie bez elektryczności

Autor:
Drukuj artykuł

Tworząc w ogrodzie wymarzony kącik na świeżym powietrzu, nie musimy już martwić się o problematyczne przeciągnięcie instalacji elektrycznej. Rozwiązaniem tej kwestii są lampy solarne, dzięki którym uzyskamy klimatyczne oświetlenie bez prądu.
Wielogodzinne spędzanie czasu na zewnątrz naszego domu - bez zmartwień o koszty za energię elektryczną i w iście domowej atmosferze niezależnie od pory dnia. Nowość na polskim rynku - lampy solarne to rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na środowisku i którzy lubią korzystać z odnawialnych źródeł energii.
- Nowością w naszym asortymencie są różne rodzaje lamp solarnych. Dzięki innowacyjnemu systemowi Energy Management Unit, który ładuje baterie promieniami słonecznymi i ma wbudowany czujnik zmierzchowy, lampy włączają o zmroku swoje białe, ledowe żarówki. Niektóre modele wyposażone są w pilota oraz sznurek włączający, tak jak w domu - mówi Katarzyna Wichniarek, właścicielka poznańskich salonów meblowych Emma oraz House&more znajdujących się przy ul. Polskiej 94 w Poznaniu.
Kolekcja lamp obejmuje szereg różnych produktów: od lamp zewnętrznych wyposażonych w funkcjonalny abażur, przez modele przeznaczone do oświetlania ścieżek i alejek ogrodowych, aż do kompaktowych lamp, które można umieścić na stole. Wszystkie cechuje nowoczesny design, ciekawe wzornictwo oraz wysoka jakość.
- Jeśli chodzi o oświetlenie to na przestrzeni ostatnich lat zaobserwowałam duże zapotrzebowanie na nowatorskie oraz designerskie rozwiązania. Lampy solarne doskonale wpisują się we współczesny trend - są nie tylko ekologiczne, oszczędne i funkcjonale, ale mogą stanowić oryginalny i niezwykle ciekawy dodatek we wnętrzu naszych domów i ogrodów - ocenia architekt wnętrz Dominika Sawa.
Wszystkie modele lamp znajdziemy na www.emma-styl.pl .