Batiste na Maratonie Kobiet w Poznaniu

Autor:
Drukuj artykuł


W niedzielę 25 października w Poznaniu odbył się Maraton Kobiet.
Marka Batiste specjalnie na tę okazję przygotowała stoisko, na którym uczestniczki wydarzenia mogły poznać pełną gamę produktów oraz odświeżyć swoje włosy po zawodach.

Bieg Kobiet w Poznaniu to już trzecia impreza tego typu organizowana przez blogerkę Marzenę Michalec prowadząca portal http://kobietawbiegu.pl

W 5-kilometrowym maratonie na terenie poznańskiej cytadeli wzięło udział ponad 700 pań. Przed rywalizacją uczestniczki miały okazję rozgrzać się w rytmach zumby i odwiedzić stoiska licznych partnerów i sponsorów biegu kobiet.

Całemu wydarzeniu towarzyszyły konkursy z nagrodami, w tym organizowany przez Batiste test wiedzy na temat suchych szamponów.

Jako partner wydarzenia marka Batiste utworzyła specjalną strefę piękna, gdzie szybko i łatwo można było odświeżyć włosy po zawodach. Do dyspozycji uczestniczek oddano pełną gamę produktów marki, liczne wersje zapachowe i kolorystyczne suchych szamponów, zwiększające objętość włosów oraz z dodatkiem lakieru.

Szczególnym zainteresowaniem zawodniczek cieszyły się warianty kolorystyczne, które nie tylko odświeżają włosy, lecz także pokrywają ślady siwizny i odrostów.

Marka Batiste ufundowała zestawy szamponów dla laureatek biegu w różnych kategoriach a sto pierwszych Pań, które odwiedziło strefę piękna i poddało się metamorfozie otrzymało od dystrybutora w prezencie miniaturę szamponu Batiste.