Duże naklejki wielokrotnego użytku do wnętrz

Autor:
Drukuj artykułNaklejki są najszybszym sposobem na zmianę wystroju w sypialni, kuchni czy pokoju dziecięcym. Wydrukowane na folii z technologią kleju punktowego, mogą być wielokrotnie przyklejane na inne powierzchnie. Sami nakleimy je bez pęcherzyków powietrza, nie tylko na ściany, ale i na szafy, garderoby czy lodówki.

Nowy wygląd szafy w sypialni.
Naklejki są najprostszym sposobem na to, aby odmienić wygląd naszej szafy lub garderoby. Jeśli co dzień rano, podczas ubierania się, stwierdzamy, że znudził nam się ten mebel, nie musimy od razu kupować nowego. Poza tym nie każdy chce, aby na szafie znajdowała się monotonna okleina lub lustro. Jeśli na drzwi nakleimy zdjęcie, które przedstawia łąkę w zbliżeniu, z kolorową roślinnością i motylem, stanie się ono mocnym akcentem dekoracyjnym w całej sypialni, szczególnie urządzonej w klasycznych odcieniach brązowego. Produkt wpasuje się zarówno na szafę wnękową, przesuwną, ale również na tradycyjną dwu- lub trzy-drzwiową.

Lodówka z charakterem.
Lodówka wcale nie musi być biała lub szara. Może pojawić się na niej kolorowa grafika. W tym celu powinniśmy wybrać i zamówić naklejkę, którą następnie, w bardzo łatwy sposób, przykleimy na drzwi lodówki. Jeśli kupiliśmy meble kuchenne w stonowanych barwach, powinniśmy wybrać wzór spokojniejszy, jeśli jednak pozwoliliśmy sobie na więcej, to dobrym pomysłem będzie bardziej kolorowa naklejka. Może przedstawiać ona wąską uliczkę w starym mieście, stare drzwi z drewna, ceglany mur, kolorowe kwadraty, orzeźwiające cytrusy czy angielską budkę telefoniczną.

Bajkowa szafa w pokoju dziecięcym.
Dzieci w swoich pokojach uczą się, bawią, a przede wszystkim dorastają. W jakimś stopniu, ich wystrój również ma wpływ na rozwój emocjonalny pociech. Dlatego należy wypełnić pokój kolorami i bajkowymi wzorami, tak aby, dziewczynka poczuła się jak księżniczka, a chłopiec jak fan sportu. Na szafie, w pokoju małego miłośnika motoryzacji można przykleić bajkową grafikę, która przedstawia np. animowane samochody, autobus czy samolot. Wpasuje się ona do pomieszczenia, w którym zarówno ściany, jak i dywan będą w jaskrawym kolorze.

Technologia kleju punktowego.
Naklejki, które często wykonywane są na folii adhezyjnej, przylegają do gładkich powierzchni dzięki napięciu powierzchniowemu. Jednak siła, z jaką to robią nie jest zbyt duża. Dlatego fotoboard.com.pl do produkcji naklejek wykorzystuje folię z technologią punktowego kleju Easy Dot, która przylega do powierzchni znacznie lepiej.

Powierzchnia klejowa, która składa się z małych kropek pozwala na aplikację folii bez ryzyka pojawienia się pęcherzyków powietrza, zagnieceń czy nierówności. Struktura kropek tworzy kanały powietrza, dzięki którym jej powierzchnia rozkłada się równomiernie na podłożu. Oznacza to, że z wyklejaniem nawet dużych powierzchni, poradzą sobie nawet niewykwalifikowane osoby. Klej punktowy Easy Dot nadaje produktowi delikatny efekt struktury karbonu, który z biegiem czasu zniknie. Po paru tygodniach rozprowadzi się równomiernie po całej powierzchni, a naklejka stanie się idealnie płaska.

Zdjęcia i grafiki fotoboard.com.pl drukuje na folii, którą można wielokrotnie przyklejać bez utraty właściwości klejących materiału, konieczności domywania kleju, ani bez obaw o uszkodzenie oklejanej powierzchni. Ze względu na elastyczność można naklejać ją zarówno na proste, jak i lekko zakrzywione powierzchnie. Nadaje się do ozdobienia ścian, mebli, drzwi, szyb czy lodówek. Maksymalna szerokość jednego arkusza wynosi 150 cm, natomiast szersza naklejka zostanie podzielona na bryty, które podczas klejenia należy ze sobą spasować.

Aby naklejki zachowały swój wygląd i właściwości przez cały okres użytkowania, należy delikatnie czyścić je przy użyciu miękkiej ściereczki. Do czyszczenia folii nie należy używać detergentów zawierających wybielacze lub produkty ropopochodne. Produkt posiada atest niepalności B1 i M1, dzięki czemu możne być w bezpieczny sposób zaaplikowany w domowych pomieszczeniach.

Link do zakładki nt. naklejek na stronie producenta http://www.fotoboard.com.pl/naklejki