Valera Swiss Bébé - zaprojektowana z myślą o pielęgnacji włosów niemowląt i dzieci

Autor:
Drukuj artykuł


Marka Valera - specjalista w dziedzinie urządzeń do pielęgnacji i stylizacji włosów - stworzyła wyjątkową suszarkę Swiss Bébé. To wyjątkowe urządzenie zostało zaprojektowane z myślą, aby bezpiecznie suszyć delikatne i cienkie włosy niemowląt i dzieci. Bezpieczna, łagodna i cicha suszarka Swiss Bébé sprawia, że suszenie włosów maluszka jeszcze nigdy nie było tak szybkie i łatwe.

Wysoki poziom hałasu i szeroki, silny strumień powietrza generowany przez tradycyjne suszarki do włosów, mogą być bardzo nieprzyjemne dla maluszków, a nawet wzbudzać strach i niepokój. Dlatego marka Valera - szwajcarski specjalista w dziedzinie urządzeń do pielęgnacji i stylizacji włosów - stworzyła wyjątkową suszarkę Swiss Bébé. Dzięki niej suszenie włosów maluszka jeszcze nigdy nie było tak szybkie, a jednocześnie łatwe.

Bezpieczna
W tradycyjnych suszarkach standardowa temperatura suszenia wynosi ok 70 st. C. Suszarka Swiss Bébé została tak zaprojektowana, aby temperatura suszenia nigdy nie przekroczyła 45 st. C. Dzięki temu rozwiązaniu delikatne włosy maluszków, a także ich wrażliwa skóra głowy, pozostają bezpieczne.

Delikatna
Cechą charakterystyczną suszarki Swiss Bébé jest również niezwykle lekki i delikatny strumień powietrza, który wynosi ok 10 l/s. Siła nadmuchu jest blisko o połowę mniejsza, niż w standardowych urządzeniach. Dzięki temu suszarka jest bezpieczna dla wrażliwej skóry głowy dziecka, ale również przyjazna w użytkowaniu.

Cicha
Suszarka Swiss Bébé to zaledwie 68 dB(A) - poziom bezpieczny dla uszu niemowląt i dzieci. Obniżenie poziomu hałasu to komfort i gwarancja, że maluszek nie będzie bał się codziennej pielęgnacji.

Suszarka Swiss Bébé wyposażona została w dwa ustawienia szybkości nadmuchu i temperatury powietrza, tak że każda mama i każdy tata mogą samodzielnie decydować, które rozwiązanie jest najlepsze dla ich maluszka. Dodatkowo urządzenie ma nasadkę koncentrującą powietrze oraz bezpieczny przycisk włączania i wyłączania - suszarka działa tylko wtedy gdy przycisk "on" jest naciśnięty. Jak wszystkie produkty marki Valera Swiss Bébé wykonana jest w 95% z materiałów gotowych do recyklingu, dzięki czemu spełnia regulacje dotyczące energooszczędności i nie zawiera niebezpiecznych materiałów.

Sugerowana cena detaliczna - 149 zł brutto