Na smakowity początek dnia - Parówki z linii Natura marki Nove

Autor:
Drukuj artykuł

Pożywne, smaczne i zdrowe śniadanie nie musi wcale zabierać nam dużo czasu o poranku. Wystarczy, że zdecydujemy się na wysokojakościowe produkty, które nawet prosty posiłek zamienią w małą ucztę. Rozpoczynając dzień z bezglutenowymi Parówkami z linii Natura marki Nove dostarczymy naszemu organizmowi energii, której źródłem staną się najlepsze gatunkowo składniki oraz wolna od chemicznych dodatków receptura.

Parówki w wersji de luxe

Każdy z nas zna z pewnością kilka sprawdzonych przepisów na udane i pyszne śniadanie. Do ścisłej czołówki najchętniej wybieranych rarytasów należą również parówki, które doskonale łączą się z chrupiącym pieczywem, soczystym pomidorem, jajecznicą i kremowym masłem. Niemniej dopiero decydując się na Parówki z linii Natura marki Nove możemy skosztować klasycznego smaku w zupełnie nowej odsłonie. Ich sekretem jest wybór jedynie najlepszego gatunkowo mięsa oraz wykluczenie chociażby śladowych ilości glutenu. Dzięki temu stanowią one zarazem smakowity, jak i bezpieczny przysmak, również dla osób dotkniętych nietolerancją pokarmową oraz dzieci. Ponadto Parówki z linii Natura marki Nove stworzono w oparciu o wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu ich receptura jest wolna od glutaminianu sodu, fosforanów, sztucznych przeciwutleniaczy, chemicznych konserwantów oraz innych dodatków o symbolu "E". Wybierając Parówki z linii Natura marki Nove, poza przepysznym śniadaniem, przygotujemy również szereg zakąsek koktajlowych, a także urozmaicimy przepis na treściwe specjały, takie jak leczo, fasolka po bretońsku, czy bigos.
Z Parówkami z linii Natura marki Nove każdego dnia możemy odkrywać nowe oblicze prostych, smacznych i szybkich posiłków, które zaspokoją nasz apetyt o dowolnej porze dnia.

Produkty z linii Natura marki Nove:
Parówki
Masa netto: 240g ( 4,99 zł/ szt.)
Opakowanie MAP ok 600g
Cena: ok. 17,00- 22,00 zł/ kg

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o. są częścią grupy Tican z siedzibą w Danii. Nove to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty na zgodność z systemami uznanymi przed GFSI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje Nadzór Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, określającego bezglutenową żywność. W skład linii Natura wchodzą szynka, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska, parówki, schab, szynka z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, w Tesco, Makro, Almie.

Zakłady Mięsne "Nove" Sp. z o.o.
86-170 Nowe, Morgi 53
tel.: 48 52 332 83 81
fax: 48 52 332 83 80
e-mail:sekretariat@zmnove.pl
http://www.zmnove.pl