FX24 5 ml - bardzo męski i uwodzicielski zapach.

Autor: Sylwia S.
Drukuj artykuł

"FX24 5 ml"

FX24 odznacza się stanowczym, tajemniczym i świeżym zapachem, o nucie odpowiedniej na każdą okazję.

Cena : 29,90 zł + koszty wysyłki.

Flakonik szklany o pojemności 5 ml, roll-on.


Zamów telefonicznie tel.: 696 290 524


FX24 to marka kosmetyków o podniecającym zapachu, przeznaczona dla mężczyzn prowadzących intensywne życie towarzyskie, ceniących sobie nowoczesny styl i wyrafinowaną elegancję. FX24 to bardzo męska i niezwykle bogata kompozycja zapachowa , skomponowana w taki sposób, aby szczególnie silnie działać na kobiety, przyciągając ich uwagę i wzbudzać w nich ich zainteresowanie. Jeśli użyjesz FX24 będziesz postrzegany przez kobiety jako męski, elegancki i pociągający. Kobiety znajdujące się w Twoim otoczeniu będą postrzegać Cie jako mężczyznę wyjątkowo atrakcyjnego i pociągającego.

FX24 odznacza się bardzo męskim, intrygującym i świeżym zapachem, o nucie odpowiedniej na każdą okazję. Może byś stosowany zarówno przed południem jak i na wieczorne spotkanie. W zapachu dominują świeże akcenty grejpfruta, mięty i czarnego pieprzu, odpowiedzialne za przyciągnięcie uwagi kobiet i wzbudzenie w nich zainteresowania. W bazie zapachu ujawniają się piżmo, cedr i lawenda - sprawdzone i silne afrodyzjaki zapachowe. Ta niezwykła mieszanka wywołujące w kobiecej podświadomości pociąg do mężczyzny i zwiększa ochotę na flirt.

Opakowanie roll-on pozwala na bardzo precyzyjną i wydajną aplikację zapachu. Teraz nie musisz marnować kosmetyku na rozpylanie go w powietrzu - nakładasz go dokładnie tam, gdzie chcesz!

Zastosuj "FX24" - sprawdź, jak jego niezwykły zapach działa na kobiety znajdujące się w twoim otoczeniu!

Zapach można najlepiej docenić w następujących sytuacjach:

- nawiązywanie nowych znajomości,
- randki i spotkania,
- imprezy i spotkania towarzyskie,
- egzaminy, castingi, rozmowy kwalifikacyjne,
- negocjacje handlowe, współpraca z osobami,
- trudne sytuacje zawodowe, praca w zespole.

Poznaj jak działa zapach "FX24"!

Wysyłka za pobraniem i po przedpłacie, więcej informacji pod numerem telefonu: 696 290 524.