Piękno pochodzi z wnętrza! Poznaj Merz Spezial Dragees

Autor:
Drukuj artykuł

Każda z Pań marzy o tym, aby mieć gęste, lśniące włosy, mocne paznokcie i promienną skórę o zdrowym wyglądzie. Niestety, nie zawsze się to udaje. Zła dieta, wszechobecny stres, niekorzystne warunki atmosferyczne, uwarunkowania genetyczne osłabiają kondycję włosów, skóry i paznokci. Jest jednak sposób, aby wspomagać naturalne procesy organizmu i zachować włosy, skórę i paznokcie w formie. Merz Spezial Dragees, to suplement diety oparty na opracowanej w laboratoriach farmaceutycznej formule MTS, dzięki której witaminy i minerały docierają do tych miejsc w organizmie, które mają deficyt witamin minerałów.

Żyjąc w nieustannym biegu nie zawsze pamiętamy o zdrowych nawykach żywieniowych i właściwej pielęgnacji urody. Stosowanie odpowiednich suplementów diety pozwala jednak uzupełniać niedobory składników odżywczych, których zwykle organizm nie dostaje w odpowiedniej ilości z pożywienia. Skuteczne wspomaganie w postaci prawidłowo dobranych suplementów, korzystnie wpływa na wygląd i kondycję skóry, włosów i paznokci.
Co więcej, aby było ono efektywne, powinno być skierowanie tam, gdzie substancje odżywcze są najbardziej potrzebne.
Zawarta w Merz Spezial Dragees wyjątkowa formuła MTS (Micro Targeting System) zapewnia wysoką wchłanialność, a konkretne składniki odżywcze są transportowane do tych układów i miejsc, które mają ich deficyt. Istotną rolę w działaniu systemu MTS odgrywają Żelazo, Niacyna oraz Witamina E.

Jak działa Micro Targeting System?

Naczynia włosowate, oplatające tkanki, docierają do niemal każdej komórki ludzkiego ciała. Każdy z nas posiada naczynia włosowate, które dostarczają organizmowi odpowiednie składniki odżywcze. Starannie opracowana w laboratoriach Merz Pharma formuła farmaceutyczna MTS odpowiedzialna jest za efektywność i wzmocnienie tego niezwykle ważnego transportu międzykomórkowego.

Merz Spezial Dragees z formułą MTS zapewnia efekt potrójnego działania
na naczynia włosowate:
1. Aktywuje i rozszerza naczynia włosowate
2. Pobudza przepływ substancji odżywczych
3. Chroni i stabilizuje naczynia włosowate

Korzyści wynikające z zastosowania formuły MTS w Merz Spezial Dragees:

? Bardziej efektywny, zorientowany na cel transport międzykomórkowy
? Szybsze dostarczenie kluczowych składników odżywczych
? Szybsza poprawa wyglądu skóry, włosów i paznokci


Drażetki Merz Spezial Dragees to kompozycja 15 witamin i minerałów, które mają w sobie wszystko, co niezbędne dla pięknego i zdrowego wyglądu włosów, skóry i paznokci.
W suplemencie diety znajdziemy witaminy (C, E, A, B6, B2, B1, B12), kwas foliowy i pantotenowy, biotynę z niacyną, cynk, żelazo, aminokwasy, cysteinę i metioninę. Ta starannie dobrana kompozycja witamin i minerałów pozwala pielęgnować piękno od środka, gdyż właśnie tam zaczyna się prawdziwie skuteczna pielęgnacja.