ORIENT MUSK - słodki zapach dla pięknych kobiet !

Autor: Sylwia S.
Drukuj artykuł

"ORIENT MUSK"

Tajemniczy i intrygujący zapach - zalecany zarówno przed południem jak i na specjalne okazje wieczorowe.

Cena : 59 zł + koszty wysyłki.

Butelka szklana o pojemności 50 ml, z atomizerem.


Zamów telefonicznie tel.: 696 290 524


ORIENT MUSK to ekskluzywne perfumy o pięknym, ekscytującym i podniecającym zapachu. Kompozycja zapachowa stworzona aby wywoływać w mężczyznach: zainteresowanie, pożądanie. Specjalnie dobrany zestaw nut zapachowych różowego pieprzu, kwiatów pomarańczy, jaśminu, cedru, wanilii, kawy i piżma to prawdziwy "narkotyk miłości". Kobieta stosująca ORIENT MUSK będzie postrzegana przez mężczyzn jako bardziej atrakcyjna i pociągająca.

Kompozycja zapachowa wchodząca w skład ORIENT MUSK to podniecający zapach będący złożoną kompozycją nut różowego pieprzu, kwiatów pomarańczy i jaśminu, cedru, wanilii, kawy i piżma. Zapach jest niezwykle podniecający, zmysłowy i bardzo kobiecy. Jest odpowiedni zarówno przed południem jak i na specjalne okazje wieczorowe.

ORIENT MUSK to zapach dla kobiet ceniących sobie luksus i elegancki styl. Wyrafinowana kompozycja zapachowa została opracowana w taki sposób, aby w sposób szczególny działać na mężczyzn, przyciągać ich uwagę i wzbudzać zainteresowanie. Jeśli użyjesz ORIENT MUSK - żaden mężczyzna nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Będziesz postrzegana jako kobieta elegancka, pociągająca i powabna. Mężczyźni w podświadomy sposób będą odczuwać do Ciebie pociąg i będą dążyć do bliższego kontaktu z Tobą.

Zapach można najlepiej docenić w następujących sytuacjach:

- nawiązywanie nowych znajomości,
- randki i spotkania,
- imprezy i spotkania towarzyskie,
- egzaminy, castingi, rozmowy kwalifikacyjne,
- negocjacje handlowe, współpraca z osobami,
- trudne sytuacje zawodowe, praca w zespole.

Poznaj jak działa zapach "ORIENT MUSK"!

Wysyłka za pobraniem i po przedpłacie, więcej informacji pod numerem telefonu: 696 290 524.