La Vida Dulce - tajemniczy i intrygujący zapach - uwodzi mężczyzn.

Autor: Sylwia S.
Drukuj artykuł

"La Vida Dulce"

Tajemniczy i intrygujący zapach - jest odpowiedni zarówno przed południem jak i na specjalne okazje wieczorowe.

Cena : 69 zł + koszty wysyłki.

Butelka szklana o pojemności 50 ml, z atomizerem.


Zamów telefonicznie tel.: 696 290 524


"La Vida Dulce" to piękne perfumy o podniecającym zapachu. Zawarte w tych perfumach kompozycje zapachowe działają w szczególny sposób na mężczyzn, wywołując u nich zainteresowanie. Tego typu preparaty zapachowe są przez niektóre osoby nazywane "narkotykami miłości". Specjalnie dobrany zestaw nut działa niezwykle pobudzająco i sprawia, że postrzegają kobietę stosującą "La Vida Dulce" jako bardziej atrakcyjną i pociągającą. Ekscytujący zapach wywołuje w mężczyznach pożądanie, któremu nie są w stanie się oprzeć.

Kompozycja zapachowa wchodząca w skład "La Vida Dulce" to podniecający zapach, będący złożoną kompozycją nut bergamotki, białych kwiatów jaśminu i konwalii, cedru, wanilii i drzewa sandałowego. Zapach jest niezwykle podniecający, zmysłowy i bardzo kobiecy. Jest odpowiedni zarówno przed południem jak i na specjalne okazje wieczorowe.

"La Vida Dulce" to zapach dla kobiet ceniących sobie luksus i elegancki styl. Wyrafinowana kompozycja zapachowa została opracowana w taki sposób, aby w sposób szczególny działać na mężczyzn, przyciągać ich uwagę i wzbudzać zainteresowanie. Będziesz postrzegana jako kobieta elegancka, pociągająca i powabna. Mężczyźni będą odczuwać do Ciebie pociąg i będą dążyć do bliższego kontaktu z Tobą.

Zapach można najlepiej docenić w następujących sytuacjach:

- nawiązywanie nowych znajomości,
- randki i spotkania,
- imprezy i spotkania towarzyskie,
- egzaminy, castingi, rozmowy kwalifikacyjne,
- negocjacje handlowe, współpraca z osobami,
- trudne sytuacje zawodowe, praca w zespole.

Poznaj jak działa zapach "La Vida Dulce"!

Wysyłka za pobraniem i po przedpłacie, więcej informacji pod numerem telefonu: 696 290 524.