Korres Golden - Krocus Eliksir Młodości z Jedniodniowym Ekstraktem z Szafranu

Autor:
Drukuj artykuł


ZŁOTO ZIEMI
Złoto ziemi, tak nazywana jest najcenniejsza roślina w przyrodzie - kwiat szafranu, znany jako krokus.
Rośnie w Kozani w północnej Grecji w wiosce Krocus, która zawdzięcza mu swoją nazwę.
To niepowtarzalny kwiat z piękną historią i silną mocą antyoksydacyjną ukrytą w czerwonych stygmatach.

Wyjątkowe krokusy uprawiane są organicznie przez lokalnych rolników zgodnie z dawnymi tradycjami kultywowanymi do dnia dzisiejszego. Kwitną tylko raz w roku, zaledwie przez dwa tygodnie każdego października, tworząc magiczny, purpurowy dywan sięgający aż po horyzont. Kwiaty zbierane są codziennie zaraz po zniknięciu porannej rosy - wtedy właśnie szafranowe antyutleniacze są najsilniejsze. Po zebraniu wszystkich kwiatów, pola wyglądają na puste, ale o świcie krokusy kwitną ponownie, okrywając pola pięknymi, purpurowymi kwiatami. Szafranowe stygmaty i pręciki oddzielane są ręcznie od płatków, natychmiast po ich zebraniu. Następnie stygmaty są suszone aby zapewnić eliksirowi z szafranu niezmiernie potężną moc. Sto pięćdziesiąt tysięcy kwiatów ręcznie zbieranych przez mieszkańców wioski podczas dwóch tygodni, daje zaledwie kilogram stygmatów krokusa. Ten żmudny proces sprawił, że szafran jest cenniejszy niż złoto.

Współpraca marki KORRES z Kooperatywą Producentów Szafranu z Kozanii wspiera lokalną gospodarkę oraz około 1 000 rodzin z 20 okolicznych wiosek, które pracują przy corocznych zbiorach szafranu.


GOLDEN KROCUS / ELIKSIR MŁODOŚCI Z SZAFRANEM
Wypełniony silnymi przeciwutleniaczami szafran z Grecji ma najwyższą jakość na całym świecie* i często jest wyceniany tak wysoko jak złoto. KORRES wykorzystał moc tej cennej przyprawy w nowym Eliksirze Młodości Golden Krocus - tworząc rewolucyjną formułę, która wyraźnie zwalcza wszelkie oznaki starzenia się skóry.

Innowacyjny eliksir łączy ekstrakt z jednodniowego szafranu [pozyskiwany z ręcznie zbieranych kwiatów]
o maksymalnej sile działania antyoksydacyjnego z beta-glukanami, peptydami i aminokwasami. Dzięki temu natychmiast rozjaśnia cerę, wzmacnia wewnętrzną i zewnętrzną odporność skóry oraz przeciwdziała oznakom jej starzenia. Doskonale nadaje się do pielęgnacji twarzy w każdym wieku oraz do różnych typów cery. W badaniach wykazano, że eliksir młodości Golden Krocus napina i ujędrnia skórę, poprawia jej elastyczność i strukturę, zmniejsza zmarszczki oraz rozjaśnia cerę. Wystarczy użyć kilku złotych kropli rano i wieczorem przed innymi produktami pielęgnacyjnymi aby cieszyć się młodą, promienną skórą przez lata.