Przełom w walce z przebarwieniami

Autor:
Drukuj artykuł

Przebarwienia, to powszechny i znaczący kosmetyczny problem skóry, który może mieć wpływ na poczucie własnej wartości. Idealnym rozwiązaniem w walce z pigmentacją, jest nowa, przełomowa seria Focus Care? Radiance+. Rewolucyjny 3-etapowy system Mela-Smart? składa się z czterech produktów działających w synergii, które hamują złożony proces melanogenezy. Efektem jest zdrowa, promienna skóra, o równomiernym kolorycie.

Dlaczego warto używać nowej serii Environ Focus Care? Radiance +?
Przebarwienia, to dziś powszechny i znaczący problem skóry, z którym nawet 80% kobiet na świecie ma lub miało styczność w ciągu życia. Marka Environ opracowała nową serię produktów Focus Care? Radiance+, która zawiera różne kombinacje naukowo opracowanych składników, zapewniających skórze dokładnie to, czego potrzebuje, aby wyglądać bardziej równomiernie i promiennie. Rewolucyjny 3-etapowy system Mela-Smart? składa się z 4 innowacyjnych produktów działających w synergii, aby pomóc w hamowaniu 6 złożonych kierunków, związanych z powstawaniem pigmentacji. Do uzyskania optymalnych efektów, Environ zaleca połączenie serii Radiance+ z podstawową pielęgnacją witaminowym systemem STEP-UP SYSTEM?.

KROK PIERWSZY: Lotion Mela-Prep
Profesjonalna kombinacja wyspecjalizowanych składników, zapewniających jaśniejszy i równomierny koloryt skóry.

KROK DRUGI: Serum System Mela-Fade
Połączenie witamin i składników roślinnych, które zwalczają przyczyny przebarwień, poprawiając wygląd nierównego kolorytu i widocznych uszkodzeń posłonecznych.

KROK TRZECI: Krem C-Boost Mela-Even
Kombinacja witamin C i E o właściwościach przeciwutleniających, które chronią skórę przed wolnymi rodnikami i czynnikami środowiskowymi.

Celem marki Environ, bazującej na zasadzie ?piękna popartego nauką", jest odkrywanie inteligentnych kombinacji składników, które są rozwiązaniem dla różnych potrzeb skóry.

Dołącz do #RadianceRevolution i ciesz się zdrową, pełną blasku skórą, dzięki nowej serii Focus Care? Radiance+