Holistyczne przebudzenie

Autor: EWA ZAGRODNIK-NICIA
Drukuj artykuł

Kapryśna zmienna aura, zgiełk dżungli miasta i codzienne stresy - to wszystko sprawia, że zapominamy o odprężeniu, przywróceniu sił witalnych i promiennego nastroju każdego z nas. A może warto spojrzeć na swoje zdrowie i samopoczucie w nowy sposób - HOLISTYCZNY.

Ciało, duch i umysł w idealnej formie to marzenie każdego z Nas... Ta popularna na świecie i coraz bardziej obecna w Polsce - holistyczna filozofia zdrowia - koncentruje się na wszystkich poziomach ludzkiej natury aby budować między nimi doskonałą harmonię i równowagę. Związana jest z całościowym spojrzeniem na zdrowie psychofizyczne oraz z rozwojem osobistym.

W centrach holistycznych, które powstają obecnie na świecie - troska o zdrowie fizyczne i o równowagę w sferze emocjonalno duchowej, otwarcie na entuzjazm i odnalezienie motywacji do lepszego, satysfakcjonującego życia - są wartościami nadrzędnymi. W takich miejscach dominuje przytulna i domowa atmosfera, relaksacyjna muzyka i delikatnie mistyczna aura. Wszystko to sprzyja ciekawym rozmowom, odprężeniu, dostarczeniu pozytywnej energii oraz skorzystaniu z orginalnego wachlarza usług.

Każda osoba może znaleźć coś specjalnego dla Siebie - jest Coś dla Ciała jak i dla Ducha:) Osoby zainteresowane terapiami naturalnymi, masażami leczniczymi i relaksującymi mają do wyboru koktajl wybornych propozycji np. hawajski masaż Lomi Lomi Nui, Peloha, polinezyjski Mauri, masaż misami tybetańskimi lub sięgające starożytnych metod uzdrawiania - metoda Reiki, japoński masaż Shiatsu i wiele innych. W gabinetach i ośrodkach holistycznych znajdziemy również konsultacje zdrowotne w zakresie dietetyki, zalecenia relaksacyjne, ofertę skutecznych technik mobilizujących odporność i aktywizujących procesy samoleczenia organizmu. Wszystko w celu poprawy jakości i stylu życia każdego, kto szuka drogi na spotkanie... Szczęśliwego Siebie:)

Zatrzymajmy się... Otwórzmy serca i umysł na nowe doświadczenia, wsłuchajmy się w ciało, odnajdźmy harmonię w sobie i wokół nas... Żyjmy holistycznie:)

Centrum holistyczne INSPIRACJA
Wrocław. ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 33/12
Tel.: 0 784 936 120