Pyszne pachnące masło do ciała NATURAL BODY

Autor: AGNIESZKA SAŁKOWSKA
Drukuj artykuł

MASŁA DO CIAŁA to najnowsza propozycja rynkowa Laboratorium FLOSLEK. Wchodzą one w skład nowej serii NATURAL BODY, która zapewnia ciału i duszy poczucie relaksującej równowagi i harmonii.

Do wyboru jest pięć aromatycznych, szlachetnych maseł: LICZI & ARBUZ, MANGO & MARAKUJA, OPUNCJA & BIAŁA HERBATA, WANILIA & CZEKOLADA oraz TRUSKAWKA & POZIOMKA. Masła powstały z najwyższej jakości składników, które uzupełniają niedobór lipidów, jednocześnie posiadają zniewalające zapachy oraz cudowną konsystencję, zapewniając holistyczną pielęgnację ciała i uczucie przyjemnego ukojenia.

Szlachetne masła NATURAL BODY przeznaczone są dla osób, które mają skórę skłonną do okresowych bądź całorocznych przesuszeń lub po prostu lubią dbać o ciało i kochają poczucie komfortu. Bogate w składniki odżywcze masła mają delikatne, pastelowe kolory. Aksamitna i niezwykle przyjemna konsystencja maseł, w zetknięciu z ciepłem ciała sprawia, że delikatnie się rozpuszczają, by pozostawić cieniutką warstwę ochronno-nawilżającą, która wchłania się przez kilka godzin, nie pozostawiając uczucia lepkości. Masła idealnie zatrzymują wilgoć w komórkach, nawilżają naskórek i głębsze warstwy skóry. Masaż z zastosowaniem maseł uelastycznia skórę, znacznie poprawia jej kondycję, ukrwienie i wygląd oraz efektywnie wpływa na eliminację toksyn z organizmu.

NATURAL BODY - MASŁO DO PIELĘGNACJI CIAŁA LICZI & ARBUZ
UZUPEŁNIA NIEDOBÓR LIPIDÓW


Masło o aksamitnej konsystencji i przyjemnym, intensywnym zapachu arbuza polecane do pielęgnacji skóry przesuszonej, odwodnionej oraz normalnej, skłonnej do okresowego spadku nawilżenia. Zawiera naturalne oleje roślinne o działaniu zmiękczającym i wygładzającym skórę: słonecznikowy, babassu, masło Shea i oliwę z oliwek oraz bogaty w witaminę C ekstrakt z owoców liczi, o działaniu przeciwutleniającym, nawilżającym i regenerującym.
Po użyciu masła skóra jest dobrze natłuszczona, nawilżona, miękka, gładka, sprężysta i aksamitna w dotyku. 97% testujących potwierdziło, że masło przynosi ulgę suchej skórze, intensywnie ją regeneruje i jest doskonałe do masażu.
Cena ok. 21,50 PLN (op./240 ml)

NATUAL BODY - MASŁO DO PIELĘGNACJI CIAŁA MANGO & MARAKUJA
UZUPEŁNIA NIEDOBÓR LIPIDÓW


Masło o aksamitnej konsystencji i przyjemnym, intensywnym zapachu marakui polecane do pielęgnacji skóry przesuszonej, odwodnionej oraz normalnej skłonnej do okresowego spadku nawilżenia. Zawiera naturalne oleje roślinne o działaniu zmiękczającym i wygładzającym skórę: słonecznikowy, babassu, masło Shea i oliwę z oliwek oraz stymulujący regenerację kolagenu ekstrakt z owoców mango. Po użyciu masła skóra jest dobrze natłuszczona, nawilżona, miękka, gładka, sprężysta i aksamitna w dotyku. 97% testujących potwierdziło, że masło przynosi ulgę suchej skórze, intensywnie ją regeneruje i jest doskonałe do masażu.
Cena ok. 21,50 PLN (op./ 240 ml)


NATURAL BODY - MASŁO DO PIELĘGNACJI CIAŁA OPUNCJA & BIAŁA HERBATA
UZUPEŁNIA NIEDOBÓR LIPIDÓW


Masło o aksamitnej konsystencji i przyjemnym, intensywnym zapachu białej herbaty polecane do pielęgnacji skóry przesuszonej, odwodnionej oraz normalnej skłonnej do okresowego spadku nawilżenia. Zawiera naturalne oleje roślinne o działaniu zmiękczającym i wygładzającym skórę: słonecznikowy, babassu, masło Shea i oliwę z oliwek oraz bogaty we flawonoidy ekstrakt z opuncji o właściwościach zmiękczających, łagodzących. Po użyciu masła skóra jest dobrze natłuszczona, nawilżona, miękka, gładka, sprężysta i aksamitna w dotyku. 97% testujących potwierdziło, że masło przynosi ulgę suchej skórze, intensywnie ją regeneruje i jest doskonałe do masażu.
Cena ok. 21,50 PLN (op./240 ml)


NATURAL BODY - MASŁO DO PIELĘGNACJI CIAŁA WANILIA & CZEKOLADA
UZUPEŁNIA NIEDOBÓR LIPIDÓW


Masło o aksamitnej konsystencji i przyjemnym intensywnym zapachu wanilii i czekolady, polecane do pielęgnacji skóry przesuszonej, odwodnionej oraz normalnej skłonnej do okresowego spadku nawilżenia. Zawiera naturalne oleje roślinne o działaniu zmiękczającym i wygładzającym skórę: słonecznikowy, babassu, masło Shea i oliwę z oliwek oraz nawilżająco-relaksujący ekstrakt z wanilii. Po użyciu masła skóra jest dobrze natłuszczona, nawilżona, miękka, gładka, sprężysta i aksamitna w dotyku. 97% testujących potwierdziło, że masło przynosi ulgę suchej skórze, intensywnie ją regeneruje i jest doskonałe do masażu.
Cena ok. 21,50 PLN (op./240 ml)


NATURAL BODY - MASŁO DO PIELĘGNACJI CIAŁA TRUSKAWKA & POZIOMKA
UZUPEŁNIA NIEDOBÓR LIPIDÓW


Masło o aksamitnej konsystencji i przyjemnym intensywnym zapachu poziomki polecane do pielęgnacji skóry przesuszonej, odwodnionej oraz normalnej skłonnej do okresowego spadku nawilżenia. Zawiera naturalne oleje roślinne o działaniu zmiękczającym i wygładzającym skórę: słonecznikowy, babassu, masło Shea i oliwę z oliwek oraz regenerujący ekstrakt z owoców truskawki o działaniu przeciwutleniającym, nawilżającym i polepszającym ukrwienie.
Po użyciu masła do ciała skóra jest dobrze natłuszczona, nawilżona, miękka, gładka, sprężysta i aksamitna w dotyku. 97% testujących potwierdziło, że masło przynosi ulgę suchej skórze, intensywnie ją regeneruje i jest doskonałe do masażu.
Cena ok. 21,50 PLN (op./240 ml)


MASŁA DO CIAŁA z serii NATURAL BODY firmy FLOSLEK dostępne są w aptekach, drogeriach i sklepach kosmetycznych na terenie całego kraju.