Natracare - ochrona w zgodzie z naturą.

Autor: Grzegorz Maliszewski
Drukuj artykułCzy odczuwasz dyskomfort z powodu częstych, nawracających stanów zapalnych i podrażnień miejsc intymnych? Masz wrażenie, że używałaś już wszystkiego a mimo to problem ten nadal powraca? Może Cię to zaskoczyć, ale stany te mogą być reakcją na środki higieniczne, których używasz.

Większość podpasek i tamponów wyprodukowanych jest, nie tak jak można by było przypuszczać, z bawełny. Mogą zawierać plastik, syntetyczne włókna oraz być chlorowo-wybielane. Chyba nie trzeba się domyślać, że Twoje miejsca intymne mogą zostać podrażnione.

Na zdjęciu widzimy wynik testów na tamponach konwencjonalnych oraz tamponach Natracare, który prezentuje rozpad włókien.

Kobiety mające problem z podrażnieniami i alergiami skórnymi w miejscach intymnych, często mają nasilone objawy alergiczne w okresie menstruacji. Wielu ginekologów doradza wtedy zmianę środków higienicznych na Natracare aby wyeliminować kontakt ze sztucznymi i syntetycznymi produktami higienicznymi, które podrażniają wrażliwą skórę.

Czym szczególnym wyróżnia się Natracare?

Tampony, podpaski oraz wkładki higieniczne Natracare są wykonane w 100% z certyfikowanej bawełny ekologicznej oraz wyłącznie z naturalnych składników. Nie zawierają żadnych dodatków takich jak perfumy, tworzywa sztuczne jak również są całkowicie wolne od środka wybielającego (chloru). Zadbaj o swoją kobiecość, poczuj naturalny komfort, jaki daję ci Natracare.

Produkty dostępne w większości sklepów z produktami ekologicznymi i naturalnymi oraz w najlepszych aptekach. W ofercie m.in. tampony, podpaski ze skrzydełkami, podpaski klasyczne, wkładki higieniczne, bawełniane chusteczki do higieny intymnej.

Wszystkie produkty Natracare w wyjątkowo niskich cenach dostępne w sklepie internetowym naturo.pl.