Zioła i suplementy od Sanbios

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł
Gliwicka firma S A N B I O S zajmuje się produkcją i dystrybucją ziół i suplementów diety. Suplementy to susze i wyciągi roślinne zawierające witaminy, minerały, enzymy i inne biologicznie aktywne substancje niezbędne dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu.

Staramy się produkować tanio, tak aby stać było na nasze preparaty praktycznie każdego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii wytwarzania, promowane przez nas produkty nie tracą swych naturalnych właściwości leczniczych. Asortyment nasz spełnia wysokie wymagania jakościowe Unii Europejskiej.

Posiadamy w ofercie 17 produktów ziołowych.

Znajdziecie tu Państwo tabletki ziołowe na różne przypadłości.
- Pilonyx - preparat wzmacniający włosy, skórę i paznokcie nagrodzony za swą jakość na największych targach medycyny naturalnej w Katowicach w 2007 roku.
- Hepa-complex - suplement wspomagający trawienie i wchłanianie ciężkostrawnych pokarmów, ochraniający również wątrobę; wyróżniony na podobnych targach w Łodzi.
- Natur C Active i Acerola to dwie doskonałej klasy witaminy C na bazie składników naturalnych.

W ofercie posiadamy również preparaty zawierające flawonoidy , produkty poprawiające pamięć i krążenie mózgowe, oczyszczające organizm, łagodnie uspokajające i ułatwiające zasypianie, ochraniające oczy, wspomagające odchudzanie, różnego rodzaju algi i inne.


Szczegóły znajdziecie Państwo na www.sanbios.pl