Płynna regeneracja

Autor: Beata Florek
Drukuj artykuł

Nowy płyn z naftą oczyszczoną i pokrzywą URT-OIL firmy PPH ANNA został stworzony z myślą o włosach cienkich, suchych i zniszczonych, ze skłonnością do łupieżu oraz wypadania. Naturalne składniki zawarte w preparacie wyraźnie poprawiają wygląd i kondycję włosów, działają silnie regenerująco.

Nowy płyn kosmetyczny URT-OIL z naftą oczyszczoną i pokrzywą zapobiega wypadaniu włosów, wzmacnia cebulki włosowe oraz skutecznie eliminuje problemy z łupieżem. Dokładnie i bardzo delikatnie oczyszcza skórę głowy. Dzięki nalewce z pokrzywy URT-OIL z naftą oczyszczoną znakomicie zwalcza objawy i przyczyny powstawania łupieżu, łagodzi podrażnienia skóry głowy. Substancje lecznicze zawarte w pokrzywie zapobiegają nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów i skóry głowy, działają wzmacniająco i tonizująco.

Preparat URT-OIL z naftą oczyszczoną i pokrzywą warto wcierać w skórę głowy na 10 minut przed myciem.

POKRZYWA działa na cebulki włosowe stymulująco, odżywia je i wzmacnia. Na skutek regularnego stosowania preparatów na bazie pokrzywy - skóra głowy i cebulki włosowe stają się zdrowsze i lepiej odżywione.

NAFTA KOSMETYCZNA jest naturalnym środkiem kosmetycznym przeznaczonym do pielęgnacji włosów słabych i zniszczonych. Posiada właściwości odżywcze i regenerujące. Nafta kosmetyczna zwiększa połysk i elastyczność włosów, zmniejsza ich łamliwość. Cena ok. 25 zł.

Zawartość preparatu URT-OIL z naftą oczyszczoną to 100g, cena ok.25 zł. Preparat URT-OIL dostępny jest w aptekach i sklepach zielarskich.