SREBRO, STAL I CHROM - szlachetne wykińczenia grzejników Purmo

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł

Metaliczne wykończenia nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter. Elementy metalowe coraz chętniej wykorzystywane są w projektach architektów wnętrz. W połączeniu ze szlachetnym drewnem, kamieniem lub z tworzywami sztucznymi, metal zaskakuje formą i chroni przed monotonią. Dekoracyjne grzejniki Purmo w metalicznych wykończeniach pomogą stworzyć niepowtarzalny klimat wnętrza.

Inox nie tylko do kuchni

Srebro oznacza nowoczesność. Wyznacznikiem stylu modern jest przestrzeń, która stanowi tło dla wysublimowanych, ozdobnych sprzętów. W takim wnętrzu trudno ładnie wkomponować grzejnik, który nie pasuje do tej stylistyki - w pozbawionej ozdób przestrzeni, ciężko jest go ukryć. Zamiast tego warto wybrać model dekoracyjny w metalicznym kolorze, który na ścianie będzie kolejnym elementem akcentującym charakter wnętrza. Gładka, szlachetna forma grzejnika Kos marki Purmo sprawia, że w przestrzennym pomieszczeniu jego wygląd nie tylko nie razi, ale podkreśla założenia stylizacji.

Srebro nie jest zarezerwowane tylko i wyłącznie dla pomieszczeń w stylu modern. Coraz więcej projektów łączy klasykę z nowoczesnością. Gładkie powierzchnie i błyszczące sprzęty mogą dobrze funkcjonować w zestawieniu z ciężkimi, klasycznymi meblami. W tego typu postmodernistycznych wnętrzach liczy się forma i kolor. Projektanci nie boją się stosowania purpury i fioletu, szlachetnych tkanin oraz ornamentów. Nie ma tu jednak przesadnej dekoracyjności, ponieważ elementy wystroju czerpiące inspirację z historii, są eksponowane na tle wybitnie nowoczesnych form, takich jak grzejnik Kos w wykończeniu stalowym Inox.

Kuchnia High-Tech

Moda na nowoczesność w kuchni nie przemija od wielu sezonów. Szlachetna stal stosowana na szafkach i blatach oraz wyposażenie kuchni w kolorze Inox, składają się na nowoczesny wygląd kuchni. W tym pomieszczeniu projektanci często zmagają się ze znalezieniem dobrego miejsca na umieszczenie grzejnika. Wszystkie powierzchnie wzdłuż ścian najwygodniej jest bowiem wykorzystać na ergonomiczną zabudowę kuchenną. Grzejnik dekoracyjny Kos V w kolorze stali z powodzeniem można będzie zawiesić na najbardziej eksponowanej ścianie w kuchni. Jego idealnie gładka powierzchnia, doskonała stylistyka oraz najwyższa jakość wykonania, sprawia, że będzie wyglądać jak najszlachetniejszy mebel.

Chrom w łazience

Błyszczący chrom pojawia się głównie w łazienkach. Najczęściej wybierana armatura ma właśnie takie metaliczne wykończenie. W nowoczesnych wnętrzach, o oszczędnej stylistyce, elementy chromowane łączą się ze szkłem i kolorystyką w chłodnych odcieniach bieli, zieleni oraz niebieskiego. Taki styl zobowiązuje. Nie ma tu miejsca na odstępstwo od prostej formy i nowoczesnej linii.

Dotyczy to przede wszystkim elementów wyposażenia łazienki, które w tym surowym i przestronnym wnętrzu, grają główną rolę dekoracyjną. Naturalną kontynuacją tego stylu, jest grzejnik w chromowanym wykończeniu. W tej stylistyce najlepiej sprawdzi się grzejnik łazienkowy Flores, który w podstawowej wersji oferowany jest właśnie w chromie. Idealnie współgra on z prostą linią baterii oraz nowoczesną formą zlewu czy wanny. Nowoczesne efekty oświetleniowe dopełnią całości.


Ceny:
Grzejnik dekoracyjny Kos lakierowany na kolor srebrny od 1316 PLN netto
Grzejnik dekoracyjny Kos V Inox od 3050 PLN netto
Grzejnik Flores w wykończeniu chrom od 1220 PLN netto

Zdjęcia:
zd1 - Kos V i Kos H
zd2 - Purmo Kos V
zd3 - Purmo Kos V
zd4 - Purmo Flores
zd5 - Purmo Flores


Wszystkie grzejniki marki Purmo są objęte 10 letnią gwarancją producenta.
www.purmo.pl