Smaczne i zdrowe śniadanie dla całej rodziny

Autor: AGNIESZKA SAŁKOWSKA
Drukuj artykuł

Płatki kukurydziane CORN FLAKES firmy OBST to zdrowa i smakowita propozycja na rodzinne śniadania. Produkowane z naturalnych, najwyższej jakości surowców płatki dostarczają cennych dla zdrowia składników, zapewniają organizmowi potrzebną energię i pomagają zdrowo rozpocząć dzień. Płatki CORN FLAKES dostępne są w trzech rodzajach: CORN FLAKES Classic, CORN FLAKES Fit ? stworzone z myślą o osobach szczególnie dbających o szczupłą sylwetkę oraz CORN FLAKES w polewie miodowej z orzeszkami ? dla tych, którzy cenią sobie zdrową i pełnowartościową dietę, a jednocześnie uwielbiają słodki smak.

Śniadanie jest posiłkiem, którego znaczenie dla zdrowia oraz prawidłowego funkcjonowania organizmu trudno przecenić. Mimo to, wiele osób zaniedbuje pełnowartościowy, poranny posiłek, wymawiając się pośpiechem czy brakiem apetytu po przebudzeniu. Niestety, dotyczy to również niekiedy dzieci. Dla młodych, rozwijających się organizmów, pominięcie śniadania jest szczególnie niekorzystne. Rezygnując z porannego posiłku, nie dostarczamy organizmowi potrzebnej po nocy (kiedy metabolizm wyraźnie zwalnia) dawki energii. Skutkiem tego jest obniżenie sprawności umysłowej, niska efektywność pracy i nauki, osłabienie, senność i gorsze samopoczucie. Dzieci, które jedzą poranny posiłek, łatwiej się koncentrują i szybciej przyswajają nowe wiadomości, niż dzieci, które wychodzą z domu bez śniadania.

Warto więc postarać się, by spożywanie pełnowartościowego śniadania stało się codziennym zwyczajem dla całej rodziny. Doskonałą propozycją na taki posiłek są wyśmienite, chrupiące płatki CORN FLAKES firmy OBST. Dzięki nim, szybko i wygodnie przygotujemy smaczne i zdrowe śniadanie. Wystarczy zalać je zimnym lub ciepłym mlekiem, bądź dodać jogurt ? i po chwili smakowite danie jest już gotowe. CORN FLAKES firmy OBST produkowane są z naturalnych surowców i stanowią bogate źródło witamin oraz wartościowych mikroelementów.

Osoby na diecie oraz te szczególnie dbające o zgrabną figurę, mogą sięgnąć po opracowane specjalnie dla nich płatki CORN FLAKES Fit. Są one produkowane bez dodatku cukru oraz mają obniżoną zawartość soli. Z kolei wielbicielom słodkiego smaku z pewnością przypadną do gustu płatki CORN FLAKES w polewie miodowej z orzeszkami.

Płatki CORN FLAKES firmy OBST dostępne są w sklepach spożywczych oraz super- i hipermarketach na terenie kraju (m.in. w sieciach Auchan, Carrefour, Real).
Ceny:
CORN FLAKES Classic (250 g) ? ok. 2,30 zł
CORN FLAKES Classic (450 g) ? ok. 4 zł
CORN FLAKES Fit (450 g) ? ok. 4 zł
CORN FLAKES w polewie miodowej z orzeszkami (250 g) ? ok. 3,3 zł