Pozbywamy się toksyn z organizmu

Autor: Bądź piękna
Drukuj artykuł

Pozbywamy się toksyn z organizmu Saluran z algami z linii Vitana

Oczyszczanie organizmu z toksyn jest bardzo ważne dla zdrowia i urody. Nieodpowiednia dieta, zanieczyszczone środowisko oraz ciągły stres powodują, że toksyny stale gromadzą się w organizmie. Suplement diety SALURAN Z ALGAMI z linii Vitana ma właściwości oczyszczające dzięki wyjątkowej kompozycji ziół. Aby zmaksymalizować działanie, preparat został wzbogacony o chlorellę Ta zielona alga efektywnie odtruwa organizm, skutecznie usuwając z niego toksyny. Kuracja preparatem doskonale wpływa na utrzymanie odpowiedniej wagi, poprawę stanu skóry i włosów oraz ogólną kondycję organizmu.

Oczyszczanie może powodować niedobory magnezu, dlatego SALURAN Z ALGAMI został wzbogacony o ten pierwiastek. W skład preparatu wchodzi:

-Chlorella to słodkowodna alga, która ma unikalną budowę komórkową. Skutecznie wiąże zalegające w organizmie szkodliwe produkty przemiany materii i toksyny, w celu ich usunięcia. Dodatkowo uszczelnia ścianki jelit, co zapobiega wtórnemu przenikaniu toksyn do organizmu.

-Wyciąg z mniszka lekarskiego (jednego z najbardziej efektywnych ziół oczyszczających) pomaga w wydalaniu szkodliwych produktów przemiany materii, stymulując wątrobę i pęcherzyk żółciowy. Zawarte w nim związki tworzą nierozpuszczalne kompleksy ze szkodliwymi metabolitami, dzięki czemu łatwiej wydala się je razem z moczem. Pobudza pracę nerek.

-Ekstrakt ze skrzypu zawiera flawonoidy, które działają moczopędnie, usuwając z organizmu nadmiar wody i moczanów. Odtruwają wątrobę, przeciwdziałają obrzękom i usprawniają pracę serca.

-Ekstrakt z korzenia pokrzywy przeciwdziała zatrzymywaniu się płynów w organizmie.

Saluran z Algami 60 tabletek: 25 PLN kuracja 60 dni
www.vitana.com.pl