REVLON ColorStay Ultimate Suede Lipstick - długotrwała pomadka, która nie wysusza ust!

Autor: Bądź piękna
Drukuj artykuł
Revlon ColorStay Ultimate SuedeTM Lipstick. Wygoda i kolor przez cały dzień!

Czy kobiety zawsze muszą cierpieć aby wyglądać dobrze? Nosić niewygodne szpilki i obcisłe spodnie lub rezygnować z komfortu używając długotrwałych pomadek wysuszających usta.

Marka Revlon przedstawia nową pomadkę ColorStay Ultimate SuedeTM , która sprawi, że będziesz się czuła i wyglądała świetnie. Wyjątkowo komfortowa formuła zapewnia utrzymujący się przez cały dzień makijaż o aksamitnym wykończeniu.
Pomadka Revlon ColorStay Ultimate SuedeTM zawiera kompleks składników aktywnych: masło Shea, witaminę E oraz aloes, które natychmiast nawilżają skórę. Dzięki temu usta nie wyglądają na przesuszone, spierzchnięte i matowe.
Wykorzystanie technologii ColorStay sprawia, że pomadka nie ściera się podczas jedzenia i picia oraz zapewnia pełne krycie. 12 odcieni zgodnych z najnowszymi trendami to idealne połączenie mody z funkcjonalnością.
A więc teraz z nową pomadką Revlon ColorStay Ultimate SuedeTM możesz wyglądać wspaniale, bez rezygnacji z uczucia komfortu.

CECHY / KORZYŚCI / GŁÓWNE SKŁADNIKI:
- Bardzo przyjemna formuła zapewnia makijaż przez cały dzień
- Dzięki połączeniu masła Shea, witaminy E i aloesu natychmiast nawilża usta
- Równomiernie pokrywa usta kremowym kolorem jednoczenie ich nie obciążając. Usta stają się gładkie i odżywione
- Nie waży się i nie rozmazuje
- 92% kobiet czuło, że ich usta są lekkie, 95% kobiet stwierdziło, że ich usta są gładkie, 95% kobiet stwierdziło, że czują się komfortowo, 95% kobiet zauważyło, że pomadka się nie waży i nie rozmazuje

ODCIENIE: 12 kolorów: Socialite, Designer, Muse,
Womenswear, Runway, Front Row, High Heels, Backstage,
Couture, It Girl, Preview oraz Trendsetter
CENA DETALICZNA: 49,40 zł