Lift bez skalpela w 5 minut

Autor:
Drukuj artykuł

Liftonin?-Xpress to przełom w walce ze starzeniem skóry. Zapomnij o skalpelu i botoksie. Składnik aktywny gwarantuje natychmiastowy efekt liftingu - już do 5 minut od aplikacji. Napina i wygładza skórę nawet do 6 godzin. Działa też długofalowo, poprawiając jędrność i spoistość skóry.
Biorąc pod uwagę najnowsze badania, jędrność, napięcie i młodzieńczy wygląd skóry, to priorytet dla ok. 46% kobiet i 33% mężczyzn. Dlatego też Clarena, lider rynku kosmetyki profesjonalnej w Polsce, wprowadza jesienną nowość - Diamond Filler. Ten luksusowy Diamentowy korektor zmarszczek, dzięki zastosowaniu innowacyjnych składników aktywnych, w tym Liftonin?-Xpress, jest prawdziwym przełomem w walce o młodą i zdrową skórę. Substancja znalazła zastosowanie zarówno w preparatach do użytku profesjonalnego, jak i domowego. - Nowy Diamond Filler, zarówno w wersji do zabiegów w gabinetach kosmetycznych, jak i w formie preparatu dostępnego dla każdej z nas, to natychmiastowe napięcie skóry, a długofalowo - poprawa jej kondycji - mówi Małgorzata Pindur, główny specjalista ds. wdrożeń marki Clarena.
Liftonin?-Xpress - weź zmarszczki w sieć
Przełomową substancją wykorzystywaną w Diamond Filler jest Liftonin?-Xpress. Dzięki swoim właściwościom składnik aktywny naturalnie liftuje skórę do 5 minut po aplikacji i wyróżnia się działaniem widocznym do 6 godzin po nałożeniu. - Liftonin?-Xpress posiada naukowo udowodnioną efektywność wygładzania różnego rodzaju zmarszczek nawet o 74% objętości w ciągu dnia - mówi Małgorzata Pindur. - Przełomem jest tu specjalna liftingująca matryca z celulozy i polisacharydów, która tworzy trójwymiarową sieć. Dzięki niej preparat szybko i zauważalnie napina oraz wygładza zmarszczki - dodaje.
Liftonin?-Xpress to substancja, która dodatkowo intensywnie nawilża, poprawia mikrostrukturę, ale także zmniejsza szorstkość i stymuluje długoterminową regenerację skóry. W nowych produktach Clareny wspierają go liczne substancje dodatkowe. Jedna z nich to Matrixyl?3000, który sprawia, że do produkcji zostają pobudzone włókna kolagenu i elastyny, co przekłada się na jędrność i elastyczność skóry. Formuły korektorów zostały wsparte także diamentowym pyłem, który wygładza i rozświetla cerę. Co więcej, w preparacie profesjonalnym zawarty został także Suberlift, składnik doskonale napinający skórę, natomiast w korektorze do użytku codziennego - TelosenseTM. Substancja wspiera długofalowe działanie preparatu i spowalnia starzenie się komórek skóry.
Pogromca zmarszczek w gabinecie
Marzeniem kobiet jest natychmiastowa, ale przede wszystkim długotrwała odbudowa skóry i korekta zmarszczek. Z myślą o ich potrzebach laboratorium marki Clarena opracowało innowacyjny produkt, który tej jesieni trafia do salonów kosmetycznych. Profesjonalny Diamond Filler to alternatywa dla inwazyjnych zabiegów. Korektor - pogromca zmarszczek w formie wygodnego aplikatora - przeznaczony jest do zabiegów dla cery dojrzałej, zmęczonej i wymagającej stymulacji i liftu.
- Odczuwalny i widoczny efekt napięcia skóry bezpośrednio po nałożeniu preparatu? To możliwe - mówi Małgorzata Pindur, główny specjalista ds. wdrożeń w firmie Clarena. - Działanie korektora w naszym Diamentowym Zabiegu Liftingującym, opracowanym przez Clarenę, jest odczuwalne natychmiast, a przy tym ma też działanie długofalowe. To zasługa innowacyjnych składników użytych w preparacie. Należą do nich zarówno substancje liftingujące, ujędrniające, jak i napinające - dodaje.
Nowość do damskiej torebki
Diamond Filler w formie wygodnego korektora to wersja produktu do domowej pielęgnacji cery dojrzałej i zmęczonej, którą pokrywają zmarszczki. Jego opakowanie umożliwia łatwą i szybką aplikację preparatu nawet na starannie wykonany makijaż. - Diamond Filler opracowany został także w formie wygodnego korektora wspomagającego zabieg kosmetyczny. Możemy go używać codziennie rano, tuż przed nałożeniem makijażu, ale także w ciągu dnia, gdy nasza skóra potrzebuje dodatkowego napięcia - mówi Małgorzata Pindur.