Jakość i estetyka - para idealna

Autor:
Drukuj artykuł

Zarówno sztućce, jak i noże kuchenne stanowią jedne z najważniejszych elementów perfekcyjnej pani domu. To dzięki nim możliwe jest szybkie i łatwe przygotowanie posiłków, a następnie delektowanie się ich smakiem. Niezwykle ważna jest najwyższa jakość, trwałość, a także walory estetyczne kuchennych akcesoriów. Fabryka Nakryć Stołowych Gerpol od lat stawia na te aspekty, dzięki temu sztućce i noże marki Gerpol doskonale sprawdzają się w wielu - nie tylko polskich - domach.
Fabrykę Nakryć Stołowych Gerpol bez wątpienia nazwać można firmą z kilkusetletnią historią. Nawiązuje ona bowiem do ponad 250-letniej tradycji Kuźnic Drzewickich, które produkowały znane na całym świecie wyroby tnące. O ich wysokiej jakości i ciekawym wzornictwie świadczyła nagroda przyznana przez cara Mikołaja I - korona umieszczona w godle Kuźnic Drzewickich. Symbol ten, podobnie jak dbałość o najwyższą jakość produktów i ich piękną linię, przetrwał do dziś - stanowi główny element logotypu FNS Gerpol. Jednak wyroby marki Gerpol to nie tylko pielęgnowanie tradycji, to również nowoczesne technologie i najmodniejsze fasony. "Zarówno potrzeby, priorytety, jak i wymagania Klientów zmieniły się znacząco na przestrzeni ostatnich lat" - zauważa Julian Sobolewski, Prezes FNS Gerpol. "Staramy się dostosowywać naszą ofertę do potrzeb odbiorców, dlatego od zawsze obserwujemy zachowania konsumentów i kierunki rozwoju branży tak, by dać Klientowi szeroki pod względem funkcjonalności, a także wzornictwa wybór" - dodaje. Gerpol dba o całościowy wizerunek swoich produktów - począwszy od wyboru surowców, poprzez projektowanie, produkcję, wykończenie, na elementach odpowiedniego kończąc. "Jednym z czynników, który znacząco wyróżnia nas od konkurencji, jest dbałość o najmniejszy detal, ze szczególnym naciskiem na elegancką oprawę naszych produktów" - mówi Prezes FNS Gerpol. "Dzięki temu niemal każda pozycja z naszej oferty doskonale sprawdza się jako gustowny i stylowy prezent, świadcząc o wyjątkowym smaku osoby obdarowującej" - podkreśla prezes Julian Sobolewski.

Estetyka i funkcjonalność

Na ofertę marki Gerpol składają się trzy główne grupy produktowe: sztućce, profesjonalne noże kuchenne oraz nożyczki. Przy produkcji każdego z nich stawia się na wysoką jakość, a przy tym eleganckie i funkcjonalne wzornictwo. Wśród kolekcji sztućców każdy znajdzie pozycję dostosowaną do swoich potrzeb, upodobań i estetycznych preferencji. Od klasycznych modeli (np. Violino), poprzez eleganckie linie (np. Bella), gustownie zdobione elementy (np. Diamond), na nowoczesnych i minimalistycznych kolekcjach kończąc (np. Desire, Venus). Różne metody obróbki pozwalają uzyskać rozmaite, dostosowane do odmiennych trendów, wykończenia - polerowane, satynowane lub złocone. Co ważne - sztućce Gerpol nabyć można zarówno w wieloelementowych kompletach, jak i w mniejszych zestawach, dzięki czemu skomponowanie doskonałej kolekcji przychodzi bez najmniejszego problemu. Oprócz podstawowych części, takich jak: łyżka, widelec, nóż i łyżeczka, FNS Gerpol oferuje również dodatkowe akcesoria, dostosowane do linii stylistycznej danej kolekcji, m.in. widelczyki do deserów, łyżki do sałat czy łopatki do ciasta.
Sztućce marki Gerpol wykonane są ze stali nierdzewnej 18/10, zwanej szlachetną, jakościowo najlepszej ze wszystkich gatunków. To mieszanka 18 proc. chromu, który nadaje jej niepowtarzalny połysk i odporność na korozję oraz 10 proc. niklu, dzięki któremu sztućce są niezwykle wytrzymałe i nie poddają się działaniu kwasów. Wszystkie te czynniki mają odwzorowanie w doskonałej jakości sztućców, czego potwierdzeniem jest udzielana przez nas 20-letnia gwarancja - podkreśla Julian Sobolewski.

Na ostrzu noża

Tajemnica noży FNS Gerpol tkwi w niezwykle precyzyjnej technologii wykonania z najlepszych stali nożowniczych oraz ergonomicznych rękojeściach. Są one wytrzymałe i zachowują swoją ostrość na długie lata. W ofercie marki Gerpol znaleźć można zarówno produkty dla profesjonalistów, np. noże masarskie, rzeźnicze czy bufetowe, jak i te do codziennego użytku. Wśród noży uniwersalnych znajdują się m.in. noże do jarzyn, wędlin czy chleba, nóż szefa kuchni, do obierania lub tasak. Ciekawą propozycją są oryginalne noże z kolekcji Tutti Frutti w trzech soczystych kolorach. Osoby poszukujące trwałych i mocnych rozwiązań powinny zainteresować się linią Titanum Rose.
Co ważne - marka Gerpol oferuje również profesjonalne ostrzałki ceramiczne, aby wszystkie noże przez wiele lat charakteryzowała niezwykła ostrość. Uzupełnienie oferty stanowią nożyczki przeznaczone zarówno do użytku domowego, jak profesjonalne dla zakładów krawieckich czy salonów fryzjerskich. Noże kuchenne i nożyczki Gerpol cieszą się dużym powodzeniem wśród Klientów ze względu na niezwykłą ostrość, staranność wykonania, a także jakość zastosowanych surowców i wygodne kształty.
Fabryka Nakryć Stołowych Gerpol nieprzerwanie od wielu dziesięcioleci zaskarbia sobie zaufanie nowych i lojalność dotychczasowych klientów. Przepis na sukces jest prosty - niezmiennie wysoka jakość, połączenie tradycji z nowoczesną technologią, interesujący design, wyprzedzanie trendów, profesjonalna obsługa oraz nieustanne wsłuchiwanie się w potrzeby konsumentów - dodaje Prezes FNS Gerpol.

Fabryki Nakryć Stołowych Gerpol to znany obecnie na całym świecie producent sztućców, noży, nożyczek i tym podobnych akcesoriów tnących. Historia firmy sięga ponad 250-letniej tradycji Kuźnic Drzewieckich, które słynęły z produkcji w fabryce w Drzewicy wyjątkowych wyrobów tnących przeznaczonych do gospodarstwa domowego. Uznaniem dla wysokiej, jakości i niezwykłego wyglądu wyrobów z Drzewicy było uhonorowanie fabryki przez cara Mikołaja I specjalnym wyróżnieniem i umieszczeniem Korony w godle Kuźnic Drzewieckich. Symbol ten do dziś znajdujący się w logo marki Gerpol stanowi znak rozpoznawczy firmy i dowód na to, że oferowane produkty są odzwierciedleniem wieloletniego doświadczenia oraz szczególnej dbałości o najmniejszy detal.

Fabryka Nakryć Stołowych Gerpol Sp. Z o.o.
Ul. Braci Kobylańskich 41
Drzewica 26-340
Telefon: +48 375 70 04
www.fnsgerpol.pl
fnsgerpol@fnsgerpol.pl