Naturalna, polska słodycz - Krem czekoladowy z orzechami i miodem Miodelka

Autor:
Drukuj artykuł

Większość z nas uwielbia słodycze. Ważny jest smak słodkiej przekąski oraz to, aby w jej składzie znalazło się jak najwięcej naturalnych składników. Krem czekoladowy z orzechami i miodem Miodelka firmy CD bez wątpienia spełnia oba te kryteria. Co ważne, Miodelka powstaje w Polsce, zatem wybierając ją wspieramy rodzimy rynek. Wyjątkowy smak czekolady, orzechów i miodu dostępny jest w trzech odsłonach - jako forma dipów z paluszkami chlebowymi, w tubce oraz w tradycyjnym słoiczku. Różnorodna postać sprawia, że po Miodelkę możemy sięgnąć kiedy tylko mamy ochotę na małe, słodkie co nieco z naturalnych składników.

Słodka rozkosz dla dzieci i dorosłych.

Dla większości z nas odpowiednie odżywianie jest bardzo ważne. Zwracamy uwagę, aby produkty, które kupujemy były zdrowe i zapewniały nam i naszym bliskim zbilansowaną dietę. Pomimo że czasem mamy ochotę na coś słodkiego, często z tego rezygnujemy, bo nie chcemy, aby w naszym jadłospisie gościły sztuczne barwniki i konserwanty. Co więc wybrać z dostępnych na sklepowych półkach słodyczy? Warto skusić się na nowy produkt firmy CD - Miodelka, czyli aksamitny krem czekoladowy z miodem. Do większości znanych i od dawna dostępnych na rynku kremów orzechowych dodawane jest tylko kakao. Unikalność Miodelki polega natomiast na wyjątkowym połączeniu składników najwyższej jakości, takich jak aromatyczna czekolada i prawdziwy wielokwiatowy miód pszczeli. Idealnie dobrane proporcje składników tworzą niepowtarzalny oraz naturalnie słodki krem. Wciąż wiele osób sięgając po łakocie kupuje niestety te zawierające mnóstwo sztucznych barwników i konserwantów. Warto natomiast wybierać produkty, które zamiast nich mają w swojej recepturze naturalne składniki, takie jak np. miód pszczeli. Nie tylko jest on wyjątkowo smaczny i przyjemnie słodki, ale dodaje energii, wzmacnia cały organizm, a także pomaga m.in. w katarze siennym, przeziębieniach i alergiach.

Ten sam smak w różnorodnej postaci

Dużym atutem Miodelki, oprócz walorów odżywczych i smakowych, jest jej dostępność w różnorodnych opakowaniach. Możemy wybrać Miodelkę w tradycyjnym 220 g słoiku, w 65 g tubce do wyciskania lub w formie 25 g dipów z paluszkami chlebowymi. Różnorodność opakowań sprawia, że w każdej chwili, gdy zechcemy zjeść coś słodkiego możemy sięgnąć po Miodelkę. Krem w słoiku przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie słodkie śniadania. Takie opakowanie będzie dla nich najwygodniejsze i z pewnością starczy na odżywczy, pierwszy posiłek dla całej rodziny. Miodelka w tubce do wyciskania świetnie sprawdzi się w ciągu dnia. Dzięki takiej postaci możemy mieć ją zawsze przy sobie, w plecaku czy w torebce i rozkoszować się słodkim smakiem kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Z kolei paluszki chlebowe z czekoladowym dipem z pewnością przypadną do gustu naszym pociechom np. jako przekąska w szkole, która doda im energii do nauki i zabawy. Prawdziwy krem czekoladowy skomponowany jest z najlepszych składników, nie potrzebuje sztucznych barwników i konserwantów. Miodelka jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla małych jak i tych trochę starszych łasuchów, a dzięki jej odżywczym właściwościom możemy sięgać po nią, gdy tylko przyjdzie nam ochota na coś słodkiego.

Miodelka w słoiku twist off

Waga: 220 g

Cena sugerowana: 6,99 zł

Miodelka w tubce

Waga: 65 g

Cena sugerowana: 3,65 zł

Miodelka z paluszkami chlebowymi

Waga: 25 g

Cena sugerowana: 1,99 zł

Firma CD S.A. powstała w 1989 r. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, natomiast dział handlowy, zakład produkcyjny, laboratorium i magazyn w Bielsku-Białej. Od początku istnienia CD zajmuje się skupem i konfekcjonowaniem wysokiej jakości miodu, z najbardziej ekologicznych regionów kraju. W ostatnich latach oferta firmy została poszerzona o miody pochodzące z różnych zakątków świata. Zakup surowca poprzedzony jest bardzo szczegółową weryfikacją jego jakości. CD miody, jako pierwsza spośród producentów miodów w Polsce, wyselekcjonowała i wprowadziła na rynek miody w różnych odmianach oraz produkt z dodatkiem miodu - krem czekoladowy Miodelka.CD S.A. Biuro Handlowe

ul. Wapienicka 42

43-382 Bielsko-Biała

tel. (33) 827 09 43

fax. (33) 827 09 53

cdsa@cdsa.com.pl

www.cdsa.pl