Kryształowe czeskie pilniki Elenpipe z Swarovski Elements.

Autor:
Drukuj artykuł
Akcesoria do paznokci to specjalność firmy Elenpipe , która od dziesięciu lat rozprowadza oryginalne kryształowe pilniki do paznokci w różnych rozmiarach i kolorach, które opcjonalnie ozdabiane są kryształkami SWAROVSKI ELEMENTS nadające się idealnie na prezent lub upominek dla kobiety.

O zaletach czeskiego kryształu, z którego wykonane są pilniki do paznokci przekonało się już wiele pań, które są z nich bardzo zadowolone. Dołącz do Nich! Możesz kupować detalicznie lub hurtowo.

Pilniki cieszą się nie tylko popularnością w salonach kosmetycznych jako niezbędne narzędzie ich pracy ale są również chętnie kupowane przez osoby, które lubią robić manicure samodzielnie. Ich estetyczny i piękny wygląd nadający im przez SWAROVSKI ELEMENTS sprawiają , że chętnie są kupowane jako upominek zarówno dla siebie jak i dla najbliższych.

Główną zaletą naszych pilników jest przede wszystkim to, że delikatnie działają na płytkę paznokcia, chroniąc ją przed rozdwajaniem i łamaniem, doskonałe do manicure, pedicure, tipsów, usuwania zrogowaciałego naskórka, są łatwe w sterylizacji gdyż nie pochłaniają zanieczyszczeń, a ich ścierająca warstwa przez materiał z jakiego jest wykonana ma dożywotnią gwarancję. Ich krawędzie zostały ręcznie wygładzone co dodatkowo ma wpływ na ich jakość.

Używanie naszych pilników to 100% przyjemności i zadowolenia.

Oferowane przez nas pilniki są w różnych rozmiarach i kolorach. Można je zamówić bez kryształków lub z kryształkami SWAROVSKI ELEMENTS, w szerokiej gamie kolorów i wzorów.

Firma ELENPIPE sp. z o.o - jest bezpośrednim hurtowym dostawcą produkcji upominkowej oraz twórcą i producentem kolekcji made with SWAROVSKI ELEMENTS.

Nasza kolekcja składa się z :
1. Lusterek kosmetycznych MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS
2. Pilników do paznokci ze szkła czeskiego wysadzane kryształami
SWAROVSKI ELEMENTS
3. Zestawów lusterek i pilników do paznokci MADE WITH
SWAROVSKI ELEMENTS
4. Zapalniczek wysadzanych kryształami SWAROVSKI ELEMENTS
5. Cygarniczek z SWAROVSKI ELEMENTS
6. Ramek na zdjęcia zdobionych SWAROVSKI ELEMENTS

Więcej informacji o produktach na www.elenpipe-sw.com lub facebooku Elenpipe-SWAROVSKI.com