Lżejsza na wiosnę!

Autor:
Drukuj artykuł

WCZESNĄ WIOSNĄ WIELE KOBIET PODEJMUJE WALKĘ O PIĘKNĄ SYLWETKĘ. ŚWADOMOŚĆ, ŻE ZA CHWILĘ BĘDZIEMY MUSIAŁY ODSŁONIĆ WIĘCEJ CIAŁA LUB ZAPREZENTOWAĆ SIĘ W BIKINI NA PLAŻY CZĘSTO WYWOŁUJE STRES. NA EFEKTY DIETY I ĆWICZEŃ ZAWSZE TRZEBA TROCHĘ POCZEKAĆ. BY SZYBCIEJ JE ZOBACZYĆ WARTO SIĘGNĄĆ PO SUPLEMENT DIETY WSPOMAGAJĄCY ODCHUDZANIE. ACETOMALE TO DOBRY WYBÓR, PONIEWAŻ NIE TYLKO POMOŻE ROZPRAWIĆ SIĘ Z NADPROGRAMOWYMI KILOGRAMAMI, ALE TAKŻE OCZYŚCI ORGANIZM Z TOKSYN I POPRAWI TRAWIENIE.

Zakupy to doskonały sposób na poprawę samopoczucia. Dlatego zmęczone zimą z chęcią wybieramy się na wiosenny shopping. Jednak w przymierzalni często okazuje się, że sukienka w pięknym pastelowym rozmiarze jest zbyt opięta, a spodnie w najmodniejszym fasonie nie dopinają się? Wtedy zaczynamy dostrzegać dodatkowe kilogramy i fałdki tłuszczu, które odłożyły się niewiadomo kiedy? Odchudzanie to proces długofalowy. Ale my jesteśmy niecierpliwe i nie lubimy zbyt długo czekać na efekty. Dlatego w walce o piękną sylwetkę warto wesprzeć się sprawdzonym suplementem diety, takim jak Acetomale.

Warzywa i owoce zamknięte w kapsułce
Jedz dużo warzyw i owoców - tak brzmi jedno z przykazań zdrowego odchudzania. Jednak na co dzień niemożliwie jest zjedzenie 10 kg jabłek czy 4 kg szparagów, które dostarczyłyby niezbędną ilość enzymów wspomagających odchudzanie. Jedna kapsułka Acetomale zawiera ocet winny z jabłek i wyciąg ze szparagów, które wchodząc
w reakcję z kwasami żołądkowymi korzystnie wpływają
na procesy metaboliczne i wspomagają odchudzanie.

Dodatkowe wspomaganie
Acetomale zawiera też glutation wspomagający wątrobę w procesie oczyszczania z toksyn, które są jedną z głównych przyczyn otyłości. Wątroba często zamiast trawić tłuszcz, zajmuje się metabolizowaniem toksyn pochodzących z konserwantów czy przetworzonej żywności. Suplement diety zawiera też błonnik - poprawia perystaltykę jelit i oczyszcza je ze złogów spowalniających przemianę materii. Asparagina natomiast wspomaga pracę jelit oraz odpowiada za prawidłowy poziom nawodnienia organizmu - to w wodzie zachodzą wszystkie procesy rozkładu komórek tłuszczowych. Składniki wchodzące w skład Acetomale są w 100% naturalne i pochodzą z ekologicznych, polskich upraw.

Jedna kapsułka Acetomale - siedem korzyści:
1. Hamuje łaknienie na słodycze i jedzenie typu fast food
2. Rozkłada tłuszcz zalegający w komórkach oraz pomaga udrożnić zatory żylne spowodowane zalegającym tłuszczem
3. Likwiduje komórki tłuszczowe na zawsze, dzięki czemu niweluje ryzyko efektu jo-jo
4. Ma silne właściwości odchudzające
5. Oczyszcza organizm - po trzech miesiącach następuje całkowita detoksykacja organizmu i powrót do jego prawidłowego funkcjonowania.
6. Pozytywnie wpływa na trawienie. Obecny w Acetomale aktywny błonnik oczyszcza jelita i stymuluje je do prawidłowego trawienia.
7. Pomaga pozbyć się toksyn spowalniających przemianę materii
i powodujących odkładanie się tkanki tłuszczowej.

Cena: 139 zł (kuracja miesięczna), 279 zł (kuracja 3-miesięczna)
Suplement dostępny na: www.acetomale.pl