Przepis na Resibo

Autor:
Drukuj artykuł

Twoja skóra też musi się odżywiać. Najlepiej, jeśli jej dieta jest zbilansowana i składa się tylko z naturalnych składników. Czasem - by powstało idealne danie - wystarczy tylko jeden, ale za to wyjątkowy?
Największe bogactwo przypraw kryje się w naturze. Wystarczy na chwilę wyjechać za miasto, na spacer wśród pól i łąk, by wrócić do domu z bukietem wspaniałych ziół, z których wyczarujemy wy-jątkowe potrawy. Taki właśnie styl poszukiwania tego, co najlepsze w naturze, uprawia Resibo, polska marka kosmetyków ekologicznych.
Każdy z kosmetyków tej firmy zawiera wyjątkowy pro składnik, naturalny wyciąg z roślin pozyskany za pomocą najnowocześniejszych technologii, taki jak np. Cucurbitine - aminokwas uzyskiwany z dyni, który łagodzi podrażnienia, działa kojąco i zmniejsza nadwrażliwość skóry czy Redens?in - wy-ciąg z żywicy indyjskiego drzewa o nazwie Commiphora mukul, który w sposób trwały wypycha zmarszczki, poprawia elastyczność skóry. W efekcie skóra wokół oczu jest gładka i promienna.
- Można powiedzieć, że pro-składniki w naszych kosmetykach są jak taka idealna przyprawa w świecie kulinarnym - mówi Ewelina Kwit-Betlej, właścicielka marki. - Dzięki połączeniu określonych składników dania uzyskują wyjątkowy smak, ale to ta przyprawa nadaje im ostatecznego wyrazu. W naszych kosmetykach jest wiele pozyskiwanych z natury składników, ale każdy ma tę swoją "przyprawę", która decyduje o jego wyjątkowości.
Firma Resibo łączy tradycyjne podejście do pozyskiwania składników z natury z nowoczesnym spoj-rzeniem na ich receptury. Dzięki temu kosmetyki tej firmy są:
- INNOWACYJNE - niespotykane dotąd w światowej kosmetyce połączenie wysokiej jakości natu-ralnych składników i pro składników pozyskiwanych z roślin dzięki zaawansowanej technologii,
- SKUTECZNE - już dwutygodniowe używanie kosmetyków Resibo przynosi efekty zapowiadane w szczegółowych opisach produktów,
- BEZPIECZNE - minimalna zawartość konserwantów, z których każdy jest wyłącznie pochodzenia naturalnego przy jednoczesnym zastosowaniu roślinnych substancji łagodzących, np. oleju z pestek moreli czy aminokwasu z pestek dyni, co oznacza zmniejszenie do zera ryzyka szkodliwości kosme-tyków, nawet w przypadku osób o bardzo wrażliwej czy alergicznej skórze,
- EKOLOGICZNE - maksymalna możliwa zawartość składników pochodzenia naturalnego (na każdym opakowaniu podajemy dokładną zawartość procentową substancji naturalnych),
- WYDAJNE - mimo że pod względem ceny produkty Resibo nie należą do najtańszych kosmetyków naturalnych (nie są też najdroższe), to jednak gdy weźmie się pod uwagę ich ogromną wydajność, cena okazuje się bardzo niska.
Pierwszych sześć produktów marki Resibo to: olejek do demakijażu, sprzedawany łącznie ze spe-cjalną ściereczką z mikrowłókna, płyn micelarny, tonik/mgiełka, krem ultranawilżający, krem od-żywczy oraz krem pod oczy. Każdy z pro składnikiem, którego wyjątkowe działanie potwierdzają już klientki na całym świecie. Bo przepis na Resibo to przepis na zdrową i dobrze odżywioną cerę każ-dego dnia. A Ty? Znalazłaś już swój przepis?
Anita Odachowska