Zestaw mebli Royal Baby firmy BabyBest - królewska elegancja

Autor:
Drukuj artykuł

Pokój dziecięcy to jedno z tych wnętrz, które muszą być urządzone z największą starannością i dbałością o szczegóły. Dotyczy to zarówno doboru odpowiednich kolorów, jak i wszystkich elementów wyposażenia. Jak stworzyć w pokoju dziecka atmosferę godną małego księcia lub małej księżniczki? Pomogą w tym stylowe i funkcjonale meble z zestawu Royal Baby marki BabyBest.

Narodziny dziecka to dla każdego rodzica jeden
z najważniejszych momentów w życiu. Nowy członek rodziny, choć tak mały i nieporadny, traktowany jest z królewskimi wręcz honorami i olbrzymią troską. Dbałość ta objawia się już przed przyjściem potomka na świat, czego najlepszym dowodem są dziecięce pokoje - pełne zabawek, niemowlęcych akcesoriów i niezbędnych gadżetów. Jednym z najważniejszych elementów takiego wnętrza jest bez wątpienia łóżeczko, a tuż za nim plasują się inne meble: komoda, szafki czy regały. Produkty te muszą cechować się funkcjonalnością, wysoką jakością materiałów, a także być bezpieczne dla maluchów. Nowy zestaw mebli Royal Baby marki BabyBest spełnia wszystkie te wymogi, a do tego zachwyca eleganckim wyglądem i niezwykle starannym wykonaniem. Centralnym punktem systemu Royal Baby, najlepiej obrazującym jego szlachetny charakter, jest łóżeczko niemowlęce o stylowo zaokrąglonym szczycie. W meblu tym zastosowano nowatorski oraz bardzo wygodny system otwierania bocznych ścianek - wyjmowane szczebelki zastąpiono przesuwanymi drzwiczkami. Tego typu rozwiązanie dostępne jest w Polsce tylko w produktach marki BabyBest i w ogromnym stopniu poprawia komfort użytkowania mebla. Standardowy komplet stanowi łóżeczko niemowlęce wraz z materacem, komoda z trzema szufladami, nakładany na komodę przewijak, a także dwudrzwiowa szafa. Zestaw można jednak dowolnie konfigurować oraz uzupełniać o inne elementy systemu: stolik z krzesłami, biurko, skrzynię na zabawki, lustro czy też wiszące półki. Warto dodać, że w kolekcji Royal Baby - poza łóżeczkiem niemowlęcym - znaleźć można również łóżka dziecięce o wymiarach 74x86x166 oraz 74x96x186 cm. Dzięki temu jego rozmiar można dopasować do rosnącej pociechy, bez konieczności wymiany wszystkich mebli.

Królewski standard dla każdego

W skład kolekcji Royal Baby marki BabyBest wchodzą wszystkie meble, które powinny znaleźć się w pokoju dziecka, zarówno tego najmłodszego, jak i nastolatka. Producent zadbał, aby królewska linia produktów była nie tylko bogata, ale również maksymalnie bezpieczna i wykonana z doskonałej jakości surowców. Meble BabyBest produkowane są w Polsce w 100% z rodzimych materiałów (wysokogatunkowa płyta MDF oraz płyta laminowana), a ich powierzchnia pokrywana jest farbami wodnymi z atestami dla produkcji zabawek drewnianych. Dzięki temu można mieć pewność, że każdy element zestawu Royal Baby spełnia najwyższe standardy jakości. Dla zachowania maksymalnego bezpieczeństwa w szafkach i komodach zastosowano system wolnego zamykania drzwiczek i szuflad, a półki zamocowane są na uchwyty, które uniemożliwiają ich wypadnięcie nawet w przypadku przechylenia. Co więcej, wszystkie elementy nowej kolekcji marki BabyBest posiadają atest stateczności oraz bezpiecznego użytkowania (także przez dzieci).

Meble Royal Baby dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego też bez trudu można znaleźć wersję pasującą zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Paleta barw obejmuje aż 10 odcieni: biały, waniliowy, ciemnoróżowy, jasnoróżowy, niebieski, szary, czerwony, pomarańczowy, żółty lub wrzosowy.

Więcej informacji na temat mebli z kolekcji Royal Baby znaleźć można na stronie: http://www.babybest.eu

Zestaw Royal Baby

Łóżeczko niemowlęce:
Wymiary: 74x86x166/74x96x186 cm
Cena: 950zł brutto
Materac piankowy:
Wymiary: 120x60cm
Cena: 95zł brutto
Komoda (3 szuflady):
Wymiary: 111x91x54 cm
Cena: 980zł brutto
Przewijak nakładany na komody:
Wymiary: 84x70 cm
Cena:190zł brutto
Szafa dwudrzwiowa:
Wymiary: 197x90x52 cm
Cena: 1170zł brutto
Cena całego zestawu:
3385.00zł brutto

-------------------------------------------------------------------------------------------
Firma Best Price Product Sp. z o.o. działa na rynku usług meblarskich od 2003 roku i jest właścicielem marki BabyBest. Produkowane i sprzedawane przez nią produkty tworzone dla najmłodszych oraz młodzieży wykonane są z surowców najwyższej jakości, są bezpieczne i posiadają atesty użytkowania przez dzieci. Wszystkie meble objęte są 36-miesięczną gwarancją. Produkty marki BabyBest dostępne są w sklepach meblowych na terenie całego kraju.
BPP - BabyBest
Best Price Product Sp. z O.O.
Ul. Tysiąclecia 42
62-001 Golęczewo k. Poznania gmina Suchy Las