Nowość! Nowa odsłona klasyki - Earl grey jaśminowy od Czas na Herbatę

Autor:
Drukuj artykuł

Jest nieodłączną towarzyszką rodzinnych spotkań i wieczorów w gronie najbliższych przyjaciół. Pojawia się zawsze wtedy, gdy potrzebna jest chwila wyciszenia, relaksu i całkowitego odprężenia. Herbata earl grey, bo o niej mowa, jak żadna inna potrafi wprowadzić miły nastrój i przyjemną atmosferę. Teraz, dzięki marce Czas na Herbatę, ten delikatny napój zyskał zupełnie nowe oblicze. Wszystko za sprawą jaśminu, który dodał naparowi nuty wyjątkowej słodyczy.

Wyróżniająca się subtelnym aromatem i charakterystycznym smakiem earl grey należy do grona najbardziej znanych i popularnych rodzajów herbat. Śmiało można wręcz stwierdzić, że jest to ponadczasowy standard, doceniany przez smakoszy na całym świecie. Marka Czas na Herbatę postanowiła nieco odświeżyć smak klasyku i tradycyjny earl grey wzbogaciła delikatnym jaśminem. Podstawą nowej kompozycji jest czarna herbata Ceylon High Grown OP, pochodząca z zielonych szczytów Sri Lanki i wyróżniająca się długimi, spiczastymi liśćmi. Dopełnieniem jej mocnego, a zarazem orzeźwiającego smaku jest olejek z bergamoty, który odpowiada za charakterystyczny aromat tradycyjnego earl grey. Dodatek jaśminu - czyli niecodzienny element w tym zestawie - to z kolei wyjątkowa niespodzianka dla miłośników klasycznej odmiany herbaty. Dzięki niemu cały złoto-czerwony napar uzyskał słodkawy, jeszcze przyjemniejszy niż zazwyczaj smak. Każdy, kto sięgnie po jaśminowy earl grey od Czas na Herbatę, z pewnością zachwyci się głębią jego aromatu, a nowa kompozycja na stałe zagości w jego życiu i filiżance.

Nowa herbata Earl grey jaśminowy jest dostępna w ofercie sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net.

Earl grey jaśminowy marki Czas na Herbatę
Cena: 19,90zł/100g

Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe. W składzie herbat znajdują się wyłącznie składniki naturalne najwyższej jakości. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (23 sklepy firmowe i 71 sklepów franchisowych) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net. Firma posiada również sklep w Hiszpanii.

Progressive Agata Szurlej
ul. Sosnowiecka 5
52-008 Wrocław
tel.: 71 340 04 23
e-mail: biuro@herbata.net
www.czasnaherbate.net