Akwamaryna w Twojej łazience

Autor:
Drukuj artykuł


Akwamaryna nieodparcie kojarzy się z orzeźwiającą, morską bryzą. Ta niezwykle energetyczna barwa wprowadzi do Twojej łazienki powiew świeżości. Już pojedyncze akcenty dekoracyjne całkowicie odmienią pomieszczenie. Zastosowane w większej ilości pomogą w zaznaczeniu stref funkcyjnych i uporządkowaniu przestrzeni.

Ceramiczne dekory, umiejętnie połączone z płytkami bazowymi, pomogą nadać łazience niepowtarzalny charakter. Pozwalają na przemycenie do przestrzeni mocniejszych akcentów kolorystycznych, które nie zdominują aranżacji, ale skutecznie przełamią rutynę.

Opp! Origami Aquamarine 90x30 cm to płytki, których powierzchnia przywodzi na myśl poskładaną przez japońskich mistrzów kartkę papieru. Origami to subtelna sztuka, co znalazło odzwierciedlenie w wyglądzie dekoru. Płytka składa się z naprzemiennie połączonych matowych, perłowych i lustrzanych płaszczyzn, ozdobionych sylwetkami papierowych ptaków w barwie akwamaryny. Delikatne akcenty kolorystyczne na powierzchni dekoru doskonale komponują się ze szklaną listwą w podobnym odcieniu.

Opp! Multicolor Aquamarine jest nieco bardziej wyrazistym dekorem. Orzeźwiające barwy i geometryczna struktura nadają płytkom nowoczesny charakter i przykuwają wzrok. Dekory doskonale prezentują się w strefach funkcyjnych, na przykład wokół umywalki, czy w podświetlonych wnękach. Lustrzane elementy pięknie odbijają światło. Akwamaryna doskonale komponuje się z innymi energetycznymi kolorami: fuksją oraz fioletem. Całość kompozycji równoważą czarno-białe płytki bazowe.

Aranżacje z akcentami w kolorze akwamaryny pokazują, że warto przełamać tak modny ostatnio skandynawski minimalizm i spróbować dodać do wnętrz nieco koloru i bogatszej ornamentyki.

Dossier produktów:

Opp! Multicolor Aquamarine, dekoracja 30x90 cm, cena: ok. 99 zł/szt.
Opp! Origami Aquamarine, dekoracja 30x90 cm, cena: ok. 99 zł/szt.
Listwa szklana Aquamarine, 90×2,4 cm, cena: ok. 49 zł/szt.