Owoce Goji w kosmetykach nowej generacji w służbie młodości - APIS Goji terApis

Autor:
Drukuj artykuł

Kosmetyki APIS NATURAL COSMETICS łączą w sobie efektywność najnowszych osiągnięć biotechnologii z naturalnymi bogactwami przyrody. Troska o najwyższą jakość produktu finalnego i jego skuteczność pozwoliła marce wypracować szereg receptur, których innowacyjność i wielofunkcyjność doceniają rzesze kobiet na całym świecie. Seria kosmetyków profesjonalnych marki APIS NATURAL COSMETICS obejmuje zarówno preparaty przeznaczone do fachowego stosowania w salonach urody, jak i kosmetyki dedykowane codziennej pielęgnacji domowej.
Naturalne ekstrakty roślinne z tybetańskich owoców goji stały się podstawą serii produktowej APIS Goji terAPIS, przeznaczonej do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej. Te czerwone diamenty, znane przede wszystkim ze swych właściwości prozdrowotnych, w uwagi na zawartość cennych składników pełnią również nieocenioną rolę w kosmetyce. Jagody goji zawierają bowiem znaczną ilość energetyzujących i stymulujących polisacharydów, aminokwasów i witamin, które dostarczają komórkom siły oraz energii niezbędnej do przeprowadzenia procesów metabolicznych.

Krem dermostymulujący z ekologicznymi tybetańskimi owocami goji marki APIS wykorzystuje synergiczne działanie czerwonych jagód z ekstraktem z lotosu oraz krioekstraktem z dzikich jagód arktycznych. Aktywne składniki ekstraktu z lotosu pielęgnują i chronią skórę przez działaniem negatywnych czynników zewnętrznych oraz neutralizują wolne rodniki, przyspieszające procesy starzenia, dzikie jagody zaś (malina arktyczna, malina moroszka oraz borówka brusznica) wykazują szczególne właściwości detoksykujące, czyniąc skórę elastyczną o świeżym, młodzieńczym blasku. Aksamitny, zniewalający zapachem Krem dermostymulujący z ekologicznymi tybetańskimi owocami goji marki APIS reaktywuje funkcje witalne skóry oraz wzmacnia naturalne mechanizmy ochronne przed negatywnym działaniem oksydantów, a w efekcie opóźnia starzenie się skóry, detoksykuje ją i głęboko nawilża. Pobudzona aktywność komórkowa sprawia, że skóra staje się gładka i pełna blasku.

Uzupełnieniem kremu, który może być stosowany do codziennej pielęgnacji, jest koncentrat dermostymulujący, o wyższym stężeniu składników aktywnych oraz poszerzonym spectrum działania. Koncentrat dermostymulujący z ekologicznymi tybetańskimi owocami goji marki APIS, poza ekstraktami z owoców goji, lotosu i dzikich jagód, zawiera także m.in. olej z orzechów makadamia, który dzięki bogactwu witamin A, B, E oraz składników mineralnych w widoczny i szybki sposób poprawia wygląd i koloryt skóry poprzez odpowiedni poziom odżywienia i przyspieszenie procesów regeneracyjnych na poziomie komórkowym. Koncentrat dermostymulujący z ekologicznymi tybetańskimi owocami goji marki APIS przeznaczony jest przede wszystkim dla cery dojrzałej, delikatnej i bez energii - dzięki niemu skóra zyskuje widocznie lepszą kondycję, staje się aksamitnie gładka i pełna blasku.


Producent: APIS Natural Cosmetics
Linia produktowa: APIS Goji terApis
Produkt: APIS Goji terApis Koncentrat dermostymulujący z tybetańskimi owocami goji 30 ml - ok. 38 zł
APIS Goji terApis Krem dermostymulujący z tybetańskimi owocami goji 50 ml - ok. 35 zł

www.apis-sklep.pl
www.apiscosmetics.pl


*APIS NATURAL COSMETICS to rodzinna firma od 26 lat produkująca wyjątkowo skuteczne, wielofunkcyjnie działające, naturalne kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała, przeznaczone zarówno dla profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, jaki i do wysoce skutecznej pielęgnacji w domu. Od początku powstania firmy priorytetem w produkcji była najwyższa jakość oddawanego w ręce klientów produktu, dzięki czemu kosmetyki marki są od wielu lat znane i cenione w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych oraz przez konsumentów detalicznych. Technologie w APIS NATURAL COSMETICS opracowywane są od podstaw i stanowią połączenie najlepszych naturalnych składników z najnowszymi osiągnięciami biotechnologii i kosmetologii. APIS NATURAL COSMETICS jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęła produkcję kosmetyków na bazie minerałów z Morza Martwego, które dostarczają skórze tylko najlepsze pierwiastki gwarantując skuteczne spektrum działania. Kosmetyki dostępne są w dwóch kategoriach- detalicznej, skierowanej do indywidualnego odbiorcy i profesjonalnej, skierowanej dla gabientów kosmetycznych i SPA. W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie biochemii i biologii APIS NATURAL COSMETICS ściśle współpracuje z placówkami naukowo-badawczymi. Wysoką skuteczność kosmetyków potwierdzają badania prowadzone przez doświadczonych dermatologów i kosmetologów. Cyklicznie prowadzone testy kosmetyków pozwalają utrzymywać ich jakość na najwyższym poziomie kusząc jednocześnie atrakcyjną ceną. Firma produkuje kosmetyki najnowszej generacji, jej misją jest szacunek dla natury a pasją najnowsze osiągnięcia nauki. Priorytetem firmy jest zadowolenie klientów, którzy od lat stosując produkty Apis doceniają ich skuteczność i znaczenie dla urody.