Nowe pomadki do ust w drogeriach Natura

Autor:
Drukuj artykuł

Na początku czerwca do marki KOBO Professional i Sensique wprowadzone zostały nowe zestawy pomadek do ust w głębokich i intensywnych kolorach. Zawarta w nich formuła ze składnikami odżywczymi zapewni matowe wykończenie i nada makijażowi wyrazistości. Produkty są dostępne wyłącznie w drogeriach Natura w całej Polsce.

KOBO PROFESSIONAL MATTE LIPS
Pomadka zapewniająca ustom matowe wykończenie i pełne nasycenie kolorem. Równomiernie się nakłada i utrzymuje przez długi czas. Połączenie specjalnie dobranych polimerów oraz składników aktywnych pozwala zapewnia ustom odpowiedni poziom nawilżenia, jędrności oraz wygładzenia. Dostępne 6 kolorów.
Waga 4,5 g. Cena 15,99 zł

Pomadki zawierają wysoką koncentrację pigmentów oraz wypełniających mikrosfer dla zapewnienia głębokich, trwałych odcieni, które utrzymują się długo na ustach. Formuła odporna na ścieranie i rozmazywanie z dużą ilością składników odżywczych i nawilżających. W swoim składzie zawiera substancje aktywne zapobiegające pierzchnięciu ust takie jak:
- odżywczy olej z rącznika,
- masło shea,
- hydro nawilżający olej z dyni drzewiastej.

Formuła bogata w polimer longlasting KOBOGUARD? o właściwościach "non-transfer", który utrzymuje pomadkę na ustach, bez przenoszenia jej na np. filiżankę.
W celu uzyskania najlepszego efektu przed użyciem pomadki MATTE LIPS polecane jest nałożenie pomadki ochronnej, lub bazy pod pomadkę. Po aplikacji należy odczekać kilka sekund i odbić usta chusteczką w celu delikatnego usunięcia nadmiaru szminki oraz utrwalania jej matowego wykończenia.

SENSIQUE MATTE FITS PERFECTLY
Matowa pomadka do ust w kredce, do temperowania. Nadaje ustom zdecydowany kolor i aksamitne wykończenie. Dostępne 7 kolorów.
Waga 2 g. Cena 9,99 zł