Drogerie Natura uruchamiają Klub Natura

Autor:
Drukuj artykuł

Natura, jedna z największych polskich sieci drogeryjnych, uruchamia własny program lojalnościowy dla swoich klientów. Od 7 lipca działalność rozpocznie Klub Natura, którego członkowie będą mogli korzystać ze specjalnych ofert promocyjnych przygotowanych wyłącznie dla Klubowiczów.

Przystąpienie do Klubu gwarantuje:
- jeszcze niższe ceny z Kartą Klub Natura na wybrane produkty z każdej gazetki promocyjnej. Produkty objęte rabatem będą oznaczone specjalnym symbolem "cena z kartą".
- do 50% zniżki na asortyment wybranych marek.

Klubowicze zyskają także pierwszeństwo w dostępie do informacji o nowościach w drogeriach, ofercie dedykowanej wyłącznie dla Klubowiczów oraz aktualnym asortymencie. Specjalnie dla nich przygotowane zostaną także wyjątkowe konkursy i quizy z nagrodami. Członkowie Klubu Natura zyskają także możliwość testowania produktów oraz korzystania z porad ekspertów.

Do Klubu może przystąpić każda osoba, która wypełni formularz rejestracyjny dostępny w drogerii, na podstawie którego wydawane będą spersonalizowane karty. Program obejmie sklepy stacjonarne na terenie całej Polski.

Od 7 lipca więcej informacji będzie można uzyskać w każdej drogerii Natura, na stronie www.drogerienatura.pl oraz pod numerem infolinii 42 612 09 90, czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.

***

Natura to jedna z największych i najdłużej działających polskich sieci drogeryjnych obejmująca ponad 270 lokalizacji oraz możliwość realizacji zakupów w sklepie internetowym www.drogerienatura.pl. Od blisko 20 lat Natura wychodzi do klientów z bogatą ofertą marek będących liderami na rynku kosmetyczno-drogeryjnym oraz szeroką gamą produktów dostępnych w sieci na wyłączność tj. Natura Care, KOBO Professional, My Secret, Sensique, Milly czy Seyo. Sieć stale się rozwija i podnosi jakość oferty, współpracując wyłącznie z krajowymi producentami.