Lato to najlepsza pora na fryzurę w niepowtarzalnym stylu - ciesz się nim z marką Valera!

Autor:
Drukuj artykuł

Urządzenia do stylizacji włosów Valera to doskonałe rozwiązanie pozwalające samodzielnie wykonać oryginalne fryzury. Wiosna i zbliżające się lato zachęcają do eksperymentowania. Niezależnie od tego, jaki rodzaj fryzur preferujemy, teraz możemy osiągnąć profesjonalny efekt bez wychodzenia z domu - z marką Valera stylizacja stała się naprawdę prosta.

Co zrobić, żeby codziennie czuć się komfortowo i atrakcyjnie? Z pewnością należy zadbać o włosy - i oczywiście modną fryzurę. Zarówno krótsze, jak i dłuższe włosy zasługują na najlepszą pielęgnację. Bez względu na to, jaką długość preferujemy, każda kobieta może odnaleźć w aktualnych trendach to, co najbardziej lubi. Fryzura na boba, fale do ramion, czy długa grzywka, wymagają naszej uwagi, ale z łatwością zadbamy o takie włosy w zaciszu własnego domu. Eksperci z Valery, jak zawsze, oddają do naszej dyspozycji sprzęt najwyższej jakości. Z nim stylizacja staje się czystą przyjemnością.

Co sprawia, że urządzenia Valery są tak proste i komfortowe w użytkowaniu? Doświadczona szwajcarska firma działająca na rynku od 1955 roku, systematycznie wprowadza najnowsze technologie, opierając się na swoim bogatym doświadczeniu. Jedną ze sztandarowych jest generator jonów, produkujący podczas suszenia ujemne jony nawilżające włosy. Kolejną jest ceramiczna powłoka turmalinowa w prostownicach, karbownicach
i lokówkach. Powłoka ta nagrzewa się równomiernie, dzięki czemu włosy stają się niezwykle gładkie. Oprócz wyzwań dotyczących pielęgnacji i stylizacji, Valera proponuje również szereg rozwiązań ułatwiających codziennie korzystanie z urządzeń.

Dla kobiet lubiących zmiany i różnorodność, Valera przygotowała prostownicę z wymiennymi końcówkami
X-Style. Dzięki niej ciężko się nudzić, bo każdy dzień jest inny.
Trzy wymienne nakładki do wyboru to: prostownica z ceramiczną powłoką turmalinową, karbownica, lokówka do tworzenia loków i fal. Prostownicę wyposażono w technologię nagrzewania PTC System. Urządzenie osiąga więc maksymalną temperaturę 190°C, szybko się nagrzewa i utrzymuje stałą temperaturę. Miękki w dotyku uchwyt Soft-Touch i obrotowy przewód zasilający zapewnią komfort użytkowania. Uniwersalne napięcie sieciowe
100-240V i etui odporne na wysokie temperatury pozwalają na bezproblemowe zabieranie urządzenia w podróże.

Cena - 269 zł brutto

Prostownica do włosów Swiss'X Ideal to idealne urządzenie dla osób lubiących super proste i gładkie włosy.
Osiągnąć to można dzięki pięciowarstwowej ceramicznej powłoce turmalinowej, umożliwiającej równomierne rozprowadzanie ciepła. Floating Plates System zapewnia równomierny kontakt z włosami i szybkie przewodzenie ciepła. Ponadto turmalina to naturalne źródło jonów ujemnych o działaniu antystatycznym, zapobiegające elektryzowaniu się włosów. Termoizolowana końcówka prostownicy chroni przed poparzeniami. Prostownica wyposażona jest w system nagrzewania SecurFAST, co umożliwia bardzo szybkie nagrzewanie, a maksymalna osiągana temperatura to 230°C. System ten pozwala również na utrzymanie stabilnej temperatury. Prostownicę łatwo uruchomić dzięki włącznikowi On/Off. Komfortowe użytkowanie zapewnia również 3-metrowy obrotowy przewód zasilający. Dzięki uniwersalnemu napięciu 100-240V oraz poręcznemu etui, również to urządzenie śmiało można zabierać w podróże.

Cena - 199 zł brutto

Kobiety ceniące różnorodność stylizacji obowiązkowo powinny zaopatrzyć się w falownicę Wave Master Ionic.
Urządzenie to umożliwia tworzenie zarówno miękkich, łagodnych fal jak i wyrazistych fryzur w stylu retro - i to zarówno na długich jak i krótszych włosach. Karbownica wyposażona jest w cyfrowy wyświetlacz. Generator jonów zapewnia odpowiednie nawilżenie podczas stylizacji, a ceramiczna powłoka turmalinowa płytek umożliwia równomierne i szybkie przewodzenie ciepła. System PTC zapewnia szybkie nagrzewanie karbownicy i stałą temperaturę. Urządzenie ma 8 stopniową regulację, od 140° C do 210°C. Bezpieczniejsze używanie urządzenia zapewnia funkcja blokowania temperatury oraz funkcja automatycznego wyłączenia po 60 minutach. Komfort użytkowania to nie tylko nowoczesne rozwiązania techniczne, ale również miękka w dotyku obudowa
z nienagrzewającymi się końcówkami. Falownica wyposażona jest w blokadę zamykania oraz 3-metrowy obrotowy przewód zasilający.

Cena - 199 zł brutto

Fankom fal i loków eksperci Valery proponują lokówkę do włosów Digicurl 19 mm.
Użytkowanie lokówki ułatwia cyfrowy wyświetlacz oraz elektroniczna regulacja temperatury. Ceramiczna powłoka płytek zapobiega niszczeniu włosów, zapewniając równomierne przewodzenie ciepła. Urządzenie wyposażono
w powłokę antybakteryjną Nano-Silver. Posiada funkcję szybkiego nagrzewania. Lokówka, tak jak falownica, ma miękki w dotyku uchwyt Soft-Touch, a 3-metrowy obrotowy przewód zasilający zapewnia komfort stylizacji.

Cena - 149 zł brutto

Świetnym rozwiązaniem do tworzenia lekkich, pełnych objętości włosów jest suszarka Swiss Silent Jet 7500 Ionic Rotocord.
Suszarka ta wyposażona została w mocny i trwały silnik LONG-LIFE DC-Pro 2000 W oraz w generator jonów. Obrotowy przewód zasilający SuperFlex o długości 3 m z uchwytem, zintegrowany został z mechanizmem obrotowym ROTOCORD. Zapobiega to skręcaniu się przewodu i plątaniu kabla podczas używania suszarki. Zdejmowany metalowy filtr ułatwia czyszczenie. 6 ustawień szybkości nadmuchu i temperatury oraz przycisk zimnego nadmuchu gwarantują komfort użytkowania i możliwość wykorzystania urządzenia do wykonania najbardziej wymagających stylizacji. Wykonanie ich jest możliwe dzięki dwóm super wąskim nasadkom modelującym, długości 6 i 7,5 cm, koncentrującym nadmuch powietrza oraz nienagrzewającej się nasadce TOUCH ME. Dzięki takiemu rozwiązaniu można dotykać ją i dowolnie nią obracać bez obaw o poparzenie się. Dyfuzor - duża, okrągła nasadka z wypustkami, pozwala natomiast na delikatne suszenie wszystkich rodzajów włosów, unosząc je u nasady i nadając im objętość.

Cena - 299 zł brutto

Rozwiązaniem dla wielbicieli minimalistycznych fryzur jest prostownica Synthesis.
Urządzenie wyposażone jest w system Floating Plates, zapewniające równomierny kontakt płytki z włosami,
a ceramiczna powłoka turmalinowa, która jest źródłem jonów ujemnych o działaniu antystatycznym, zapobiega elektryzowaniu się włosów. Bezpieczeństwo użytkowania zwiększa termoizolowane zakończenie chroniące przed poparzeniem. Elektroniczna regulacja temperatury (80-210°C) ułatwia korzystanie z prostownicy. Stylizacja staje się prostsza również dzięki dwumetrowemu obrotowemu przewodowi zasilającemu. Uniwersalne napięcie 110-240V umożliwia zabieranie urządzenia w podróże.

Cena - 160 zł brutto

Kontakt dla mediów:
Emilia Hahn, Michael Bridge Communication
e-mail: emilia.hahn@michaelbrige.pl, tel. +48 502 325 812, +48 516 168 873

Piotr Marczuk, Marketing & Communication Manager, AGED
e-mail: piotr.marczuk@aged.com.pl, tel. (22) 738 31 01