Podaruj Mamie odżywkę do brwi BROW

Autor:
Drukuj artykułDzień Matki to święto w którym każdy z nas chce podarować swojej Mamie coś wyjątkowego. Doskonałym upominkiem na tę okazję będzie odżywka BROW, która zatroszczy się o kondycję oraz wygląd Jej brwi.

BROW to innowacyjna odżywka do brwi przygotowana przez markę ORPHICA. Jej specjalna formuła wnika głęboko w strukturę cebulek włosków brwi i odżywia je od środka. Po zastosowaniu BROW, brwi stają się ciemniejsze, gęstsze i mocniejsze. Odżywka poprawia ogólną ich kondycję i dodatkowo pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu. W jej składzie znajdują się aktywne peptydy, które kondycjonują, wzmacniają i stymulują porost włosków. BROW zawiera również ekstrakt z żeń-szenia, który nazywany jest korzeniem życia i wiecznej młodości. Poprawia on ukrwienie skóry oraz wzmacnia macierz włosa.

Aplikacja BROW jest bardzo prosta. Wystarczy wieczorem nałożyć odżywkę na czyste i osuszone brwi. Pomaga w tym specjalny aplikator. Pierwsze efekty można zauważyć już po 4 tygodniach stosowania kosmetyku. Aby widocznie zagęścić i przyciemnić brwi, zaleca się stosowanie odżywki przez 8-12 tygodni. Badania dermatologiczne i okulistyczne potwierdziły bezpieczeństwo preparatu.

Chcesz poznać inne propozycje, które idealnie spełnią swoją rolę jako upominek z okazji Dnia Matki? Szukaj inspiracji na www.orphica.pl